Křest nové knihy Operativec II.

Nadační fond REGI Base I. vydal a pokřtil nový román novodobého válečného veterána Eduard Krainer Operativec II. – Břídilové z Kábulu, který je volným pokračováním knihy Operativec I. – Pravidlo tří zdrojů, jež vyšla v roce 2021. Kmotry byli naši vážení hosté herečka Kristýna Frejová a prezident Česko- afghánské obchodní komory Fawad Nadri. Křest se konal jako vždy v komunitním centru Bunkr na Praze 1 za účasti mnoha válečných veteránů a partnerů nadačního fondu.

Obě knihy je možné koupit přímo na e-shopu Nadačního fondu REGI Base I.

https://www.shop.regibase.cz/operativec-ii

Nebo ve většině knihkupectví.

Ve druhém díle se znovu setkáváme s hlavním hrdinou kapitánem Davidem Prokopem, který je tentokrát jako operativec vojenské zpravodajské služby nasazen v rámci kontingentu sil Armády České republiky v Afghánistánu. Těsně před koncem jeho mise však dojde k únosu českého manželského páru a kapitán Prokop je k tomuto případu okamžitě povolán. Autor v díle opět čerpá z vlastních zkušeností, neboť v rámci svého působení v afghánské misi byl aktivně zapojen do pátrání po dvou Češkách unesených v roce 2013 v Balúčistánu.

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba