NADAČNÍ FOND REGI BASE I.

NÁŠ TÝM

HYNEK ČECH

Předseda správní rady a
zakladatel fondu

Vystudoval Spotsylvania High School ve Virginii v USA. Následně promoval na City University Seattle s titulem BSBA. Než se usadil v Praze, procestoval téměř celý svět. V roce 2011 založil Nadační fond REGI Base I. na pomoc novodobým zraněným válečným veteránům, který se později rozšířil i o pomoc zraněným hasičům, policistům a záchranářům. Osobně se podílí na řízení fondu, je garantem všech hlavních projektů a vede tým dobrovolníků pracujícím na rozvoji služeb fondu. Rozvíjí i mezinárodní spolupráci, a to zejména ve formě nových poboček REGI BASE v zahraničí. V současnosti mají pobočku v Gruzii a na Ukrajině.

LUKÁŠ MARTÍNEK

Komunikace & Marketing

Lukáš Martínek, marketingový specialista, má od roku 2016 na starost marketingové aktivity pro nadační fond REGI Base I. Již 16 let se pohybuje ve světě reklamních a PR agentur, médií, filmu a své zkušenosti z kreativy i vedení kampaní může promítnout do projektů NFRB. V nadačním fondu má také na starosti projekty jako Vlčímák.cz nebo oslavy ke Dni válečných veteránů. Spolupracuje s médii, má tak na starosti mediální výstupy ale také sociální sítě, které jsou nezbytností dnešní doby.

JUDr. Lenka Šalamoun, Ph.D

Členka správní rady & advokát, mediátor, rozhodce

Věnuje se právnímu poradenství a mimosoudnímu řešení sporů v České republice i v zahraničí. Zastupuje obchodní společnosti, rodiny i jednotlivce. Zaměřuje se na řešení složitých a komplexních sporů, zejména přeshraničních, v oboru práva obchodního, rodinného, dědického a trestního. Poskytuje klientům oporu a komplexní pomoc při řešení náročných sporů a komplikovaných situací, jako osobních, tak majetkových. Vede klienty k dohodám a provází klienty při výběru obranné strategie, při vyjednávání, uzavírání dohod i v soudních sporech.

Ing. Aleš Procházka

Člen správní rady

Ředitel projektu REGI BASE SHOOTING CHALLENGE

Ředitel projektu Komunitní centrum Bunkr Regi base

PhDr. Mgr. JANA KOLÁČKOVÁ

Zkušená právnička

Revizor NFRB