REGI Base pomáhá i malému Sašovi, synovi hasiče s Plzně

My, dospělí, se dokážeme s mnohým poprat. Ale jistě víte, že utrpení dětí, to je to nejhorší. Představujeme vám Sašu, syna profesionálního hasiče, nadstrážmistra Alexandra Matouška z HZS Plzeňského kraje. Jistě si vzpomenete na nedávné představení příběhu tohoto malého bojovníka, který pravděpodobně již od narození trpí epilepsií. Jen intenzivní rehabilitace a odborná pomoc může pomoci zmírnit tento těžký osud. A proto pomáháme my, ale i vy všichni, kdo přispíváte Nadačnímu fondu REGI Base. Malý Saša díky této pomoci získal 74 tisíc korun na rehabilitace, které jsou i v odbornosti logopedie a také takzvané snoezeleen, tedy terapie, která aktivuje smysly ve speciálně vybavené místnosti. A to není vše, vyjmenovat další terapie by bylo na dlouho. Pomáháme dlouhodobě a tato pomoc vyšla již na statisíce!

Díky tomu je možné to, co před časem ještě nebylo ani myslitelné. Saša zvládá pozdravit rukou, navíc díky mírnému zpevnění středu těla jde občas sám do sedu a udrží se v něm. Kdo jste rodič, nemusíme říkat, co to znamená a jak významný pokrok to pro rodiče je. Mimochodem, oněch 74 tisíc korun právě i tomuto pomohlo po intenzivním rehabilitačním pobytu v Centrum HÁJEK z.ú. u Plzně. Nesmí se ale přestat, podstatná je pravidelnost, proto vás prosíme, pomáhejte REGI Base i nadále. Jen pro představu, tuto pomoc, která je pro dítě cestou ke zlepšení zdravotního stavu a pohybového aparátu pojišťovna neproplácí!

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili.

🇨🇿
⚔️
🚒

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba