Pokroky jsou vidět

Před časem jsme vám představili našeho nového klienta, plk. Ing. Bohdana Kubicu. A po velmi krátké době pro vás máme dobré zprávy!
Po konzultaci s rehabilitačním odborníkem doporučil Nadační fond REGI Base I. pro plk. Kubiceho ambulantní robotickou rehabilitaci v Rehabilitačním ústavu Kladruby. Za pomocí nejmodernější robotizace se učí hýbat končetinami a po akutním mozkovém infarktu a nedostatečné péči ihned po jeho prodělání znovu nastartovává své napůl ochrnuté tělo. A pokroky jsou vidět. Posuďte sami! Terapii uhradila zdravotní pojišťovna, takže rodina nemusí nic doplácet.
Plk. Kubica byl celý život vojákem tělem i duší. Dlouhá léta pracoval na Ministerstvu obrany, následně na Generálním štábu Armády ČR, a to přímo pod generálem Alešem Opatou. Jeho celoživotním mottem je, že slovo vojáka platí.
Příspěvky pro plk. Kubiceho, které můžete zasílat na účet č. 7025394001/2010, budou využity na podporu jeho mobility, na dojíždění na terapie a na nákup speciálních pomůcek, které nejsou hrazené z veřejného zdravotního pojištění.
Pomáháme těm, kteří za nás sloužili.
🇨🇿⚔️

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Nadační fond REGI Base byl vždy průkopnický

Nadační fond REGI Base byl vždy průkopnický. Nakupujeme špičkové, kompenzační a rehabilitační pomůcky, které pomáhají vojákům, hasičům, policistům, zkrátka všem těm, kteří si zaslouží naše