Jakub má auto a my máme radost!

Je to tady – Jakub má auto a my máme radost!

Jakub, syn válečného veterána prap. Ing. Tomáše Jelínka, utrpěl jednoho večera devastující poranění hlavy. Nadační fond REGI Base I. zajistil Jakubovi rehabilitaci v Rehabilitačním ústavu Kladruby, zafinancovali jsme bezbariérovou úpravu domu, aby Jakub nemusel do LDN, ale mohl být dál se svou rodinou, přispěli jsme na vozík a motomed a také jsme Jakubovi dlouhodobě zapůjčili speciální a v ČR jediný mobilní telerehabilitační kufr STORK 2.0 pro distanční fyzioterapii. Jediné, co tak rodině ještě chybělo, bylo speciálně upravené vozidlo pro cesty na rehabilitaci a k lékaři, ale také třeba na společné rodinné výlety.

Díky vám a vašim příspěvkům jsme Jakubově rodině nyní mohli předat auto VW Caddy. Vozidlo muselo být upraveno tak, aby sedadlo spolujezdce bylo elektricky ovládané. Sedačka byla osazena jakýmsi jeřábem, aby mohla vyjet mimo auto a Jakub se na ní mohl usadit. Podobně je uzpůsoben i úložný prostor, kam je zase nutné umístit vozík.

Celý Jakubův příbeh najdete na: www.pomocprojakuba.cz

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili. A pomáháme i jejich blízkým. Děkujeme, že pomáháte s námi!

⚔️
🇨🇿

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba