Naše dlouholeté zkušenosti v pomoci válečným veteránům opět zúročeny

Naše dlouholeté zkušenosti v pomoci válečným veteránům opět zúročeny!

Nadační fond REGI Base I. pomohl s převozem a rehabilitací prvních dvou zraněných ukrajinských vojáků. Šlo o složitý organizační proces: vyřídili jsme potřebné dokumenty, zajistili jsme sanitku, do procesu zapojili lékaře, kteří doporučili vhodné kompenzační pomůcky a protetiku, jednali jsme s rodinami obou vojáků.

Celý projekt pomoci můžeme realizovat díky velké podpoře @Nadace Karel Komárek Family Foundation, která léčbu kompletně financuje. Peníze našich dárců ani jiné prostředky nadace na tuto aktivitu použity nebyly.

Navazáli jsme tak na rok 2018, kdy jsme vojenským speciálem dopravili z Kyjeva do České republiky dva zraněné vojáky z Donbasu, kteří u nás úspěšně absolvovali rehabilitaci.

🇨🇿
🤝
🇺🇦

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Další rok, další Vostrák.

Další rok, další Vostrák. Festival hudby různých žánrů, který organizují váleční veteráni z Liberce. O uplynulém víkendu proběhl čtvrtý ročník a nás těší, že rok

Pár momentek z víkendové akce

Pár momentek z víkendové akce 75.výročí vzniku výsadkových jednotek. s Klub výsadkových veteránů g. Jaroslava Klemeše Chrudim zs 43. výsadkový pluk

Jakub má auto a my máme radost!

Je to tady – Jakub má auto a my máme radost! Jakub, syn válečného veterána prap. Ing. Tomáše Jelínka, utrpěl jednoho večera devastující poranění hlavy.