Nabídka, která se neodmítá

Nabídka, která se neodmítá. I tak by se ve stručnosti dala popsat žádost elitního válečného veterána Stanislava Gazdíka, který nás oslovil s tím, že by rád vydal knihu (nejen) o svém životě v legiích.

Stanislav Gazdík strávil 15 let ve francouzské cizinecké legii. Během své kariéry získal nejvyšší poddůstojnické vyznamenání „Médaille militaire“ a jako první člověk z východní Evropy se dostal do jednotky Group Commandos Parachutistes (GCP) v 2 REP. Je expertem v oblasti bezpečnosti a poradenství, pořádá školení pro bezpečnostní i civilní organizace a školy. Všechny zážitky a zkušenosti teď popisuje právě ve své knize.

Je pro nás ctí, že o vydání knížky se mohl postarat právě Nadační fond REGI Base I. a zároveň touto cestou děkujeme všem partnerům, kteří pomohli knihu vydat.

Slavnostní křest knihy proběhne v září, ale my pro vás máme nabídku už nyní. Sám Stano navrhl, že prvních 200 ks výtisků podepíše a přidá zájemcům osobní věnování. Máte-li o knihu zájem, napište přímo na Facebook Stano Gazdik Legionář, nebo na emailu gazdik@regibase.cz Cena je 399,-

A pokud byste do září nevěděli, po jaké četbě sáhnout, doporučujeme knihu dalšího válečného veterána, jejíž vydání rovněž Nadační fond REGI Base I. podpořil, a to Eduarda Krainera a jeho poutavý příběh Operativec.

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili.

⚔️
🇨🇿

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba