Na Pražském hradě proběhla investitura

V katedrále sv. Víta na Pražském hradě proběhla investitura starobylého rakouského rytířského řádu Ferdinandus Orden 1561. Během slavnostního aktu řád rozšířil řady svých členů a ustanovil nové komendy, které jsou jeho pobočkami v uvedených zemích.

Je nám ctí, že nově mezi jeho partnery patří i Nadační fond REGI Base I. Aktu se zúčastnili naši zástupci, jmenovitě pan Libor Adam a členka správní rady paní JUDr. Lenka Šalamoun.

V České republice obnovil Řád činnost v roce 2015. Spolupracuje s řadou státních i nevládních organizací. Původním a stále aktuálním posláním je podpora rodin příslušníků ozbrojených bezpečnostních sborů, hasičů a záchranářů, které v přímé souvislosti se službou utrpěly ztrátu, nebo kde došlo k těžkému zranění nebo onemocnění. Cílem je především pomoc s opětovným návratem rodiny a dětí do běžného života.

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili.

⚔️
🇨🇿

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Lukášek trpí vadou zoubků

Úsměv – zdánlivá drobnost, která bourá bariéry, léčí duši a pomáhá překonávat nejednu těžkou situaci. A právě proto jsme se rozhodli podpořit kpt. Pavlu Jakoubkovou

DEN VÁLEČNÝCH VETERÁNŮ

V tento den si připomínáme odvahu a obětavost našich válečných hrdinů. Tito stateční muži a ženy bojovali za naši svobodu a mír, často s obrovskými