Na Pražském hradě proběhla investitura

V katedrále sv. Víta na Pražském hradě proběhla investitura starobylého rakouského rytířského řádu Ferdinandus Orden 1561. Během slavnostního aktu řád rozšířil řady svých členů a ustanovil nové komendy, které jsou jeho pobočkami v uvedených zemích.

Je nám ctí, že nově mezi jeho partnery patří i Nadační fond REGI Base I. Aktu se zúčastnili naši zástupci, jmenovitě pan Libor Adam a členka správní rady paní JUDr. Lenka Šalamoun.

V České republice obnovil Řád činnost v roce 2015. Spolupracuje s řadou státních i nevládních organizací. Původním a stále aktuálním posláním je podpora rodin příslušníků ozbrojených bezpečnostních sborů, hasičů a záchranářů, které v přímé souvislosti se službou utrpěly ztrátu, nebo kde došlo k těžkému zranění nebo onemocnění. Cílem je především pomoc s opětovným návratem rodiny a dětí do běžného života.

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili.

⚔️
🇨🇿

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Další rok, další Vostrák.

Další rok, další Vostrák. Festival hudby různých žánrů, který organizují váleční veteráni z Liberce. O uplynulém víkendu proběhl čtvrtý ročník a nás těší, že rok

Pár momentek z víkendové akce

Pár momentek z víkendové akce 75.výročí vzniku výsadkových jednotek. s Klub výsadkových veteránů g. Jaroslava Klemeše Chrudim zs 43. výsadkový pluk

Jakub má auto a my máme radost!

Je to tady – Jakub má auto a my máme radost! Jakub, syn válečného veterána prap. Ing. Tomáše Jelínka, utrpěl jednoho večera devastující poranění hlavy.