Půlku má za sebou!

Půlku má za sebou! „Náš“ veterán, desátník Josef Brychta už ujel 500 mil v závodě nazvaném příznačně 1000 Miles Adventure. Se ztrátami jak na čase, tak na technice – jak sám zhodnotil – ale pokračuje dál.

„Míle jsou zvláštní druh závodu. Dokáže vás překvapit to, co si myslíte, že máte vychytané,“ vzkazuje desátník Brychta přímo z tratě.

Desátník Brychta byl postřelen v Afghánistánu. Po převozu do Česka, kde prodělal několik operací, a přesto se jeho noha nehojila, mu Nadační fond REGI Base I. zajistil specializovanou péči ve Florida Hospital v USA. I díky spolupráci se špičkovými českými lékaři se podařilo zachránit jeho zraněnou nohu před amputací.

Josefe, drž se, držíme ti palce!

Sledovat průběh závodu můžete zde: https://www.1000miles.cz/

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili!

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Další rok, další Vostrák.

Další rok, další Vostrák. Festival hudby různých žánrů, který organizují váleční veteráni z Liberce. O uplynulém víkendu proběhl čtvrtý ročník a nás těší, že rok

Pár momentek z víkendové akce

Pár momentek z víkendové akce 75.výročí vzniku výsadkových jednotek. s Klub výsadkových veteránů g. Jaroslava Klemeše Chrudim zs 43. výsadkový pluk

Jakub má auto a my máme radost!

Je to tady – Jakub má auto a my máme radost! Jakub, syn válečného veterána prap. Ing. Tomáše Jelínka, utrpěl jednoho večera devastující poranění hlavy.