Víte, co je to lehotříkolka?

Víte, co je to lehotříkolka? V ideálním případě happy end našeho nového příběhu, tak čtěte dále!

Praporčík Vladimír Skrčený sloužil 27 let u policie. Za sebou má i dramatické momenty, jako třeba záchranu novináře, který se stal rukojmím zločince. Ukončení své služby si však představoval úplně jinak a rozhodně méně dramaticky. V roce 2019 utrpěl vážný úraz na lyžích, který vyústil v invalidní důchod. Několik měsíců strávil v nemocnicích a rehabilitačním ústavu. Bohužel jeho levá ruka zůstala v podstatě nehybná. Celý život byl přitom aktivní – jezdil na kole, hrál fotbal nebo tenis a věnoval se i volnému lezení na umělých stěnách. V posledních letech trénoval o to víc, aby si mohl splnit svůj sen – nastoupit k horské službě jako záchranář. Nyní by se tak alespoň rád věnoval opět tomu, co mu dodávalo energii ještě před úrazem, a to právě sportu. V lednu podstoupil poslední operaci, která jeho zdravotní stav stabilizovala, a tak by se k aktivnímu životu mohl s patřičnou výbavou zase vrátit.

Běžné kolo nepřipadá v úvahu, protože kvůli nepohyblivé ruce má Vladimír narušenou stabilitu. Jedinou možností, jak zase zavítat na vyjížďky do přírody a zároveň sportovat bezpečně, je lehotříkolka v hodnotě 221.584,- Kč od české firmy Azub z Uherského Brodu. V Nadaci policistů a hasičů, kam celý život přispíval, mu nepomohli, ale doporučili obrátit se s touto žádostí na Nadační fond REGI Base I.

Vladimírovi bude letos 50 let. I proto jsme se rozhodli jeho příběh sdílet a pomoci mu k jeho kulatinám vybrat na vysněný dárek.

Pokud chcete Vladimírovi popřát s námi, posílejte libovolné částky na transparentní účet č. 202011111/2010 FIO BANKA a.s. variabilní symbol. 202201

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili!

⚔️
🇨🇿
🚓

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba