Předání dalších roušek pro hasiče

Covid je snad sice za námi, ale Nadační fond REGI Base I. nezahálí. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska jsme předali 480 tisíc roušek v hodnotě půl milionu korun! Dobrovolní hasiči chtějí být připraveni na možné další vlny této nemoci. Jsou to totiž právě oni, kdo chrání život i majetek nás všech, a to nejen při požárech. Poskytují součinnost při živelních pohromách a dalších událostech, při nichž je v nebezpečí život, zdraví nebo majetek.

Poslední čtyři z celkem 15 palet od zástupce našeho nadačního fondu převzal velitel dobrovolných hasičů Praha-Kunratice pan Martin Wagner. Podpis darovací smlouvy zajistila starostka paní Monika Němečková. Velké poděkování patří společnosti finepack.com, která roušky nadačnímu fondu věnovala.

Od vypuknutí pandemie rozvezl Nadační fond REGI Base I. dobrovolným hasičům po celé zemi několik set tisíc roušek a respirátorů v hodnotě bezmála 15 milionů korun. Tato dodávka byla ale suverénně největší.

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili!

Pomáhat můžete i Vy, a to zasláním libovolné částky na transparentní účet 2020 111 11/2010 u FIO banky. Děkujeme!

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba