Tříletý Alex trpí epilepsií

Alexanderovi jsou teprve tři roky, ale v nemocnici a u lékařů strávil možná víc času než leckterý dospělý. V lednu 2019 mu totiž diagnostikovali epilepsii, kterou trpí pravděpodobně už od narození. Od sedmi měsíců proto dochází na nejrůznější formy cvičení a rehabilitací. Nadační fond REGI Base teď pomůže zajistit Alexovi další důležitou léčbu, která jeho stav může výrazně zlepšit. Součástí měsíční rehabilitace budou i pravidelné návštěvy v nemocnici v Kladně, kde je k dispozici moderní hyperbarická komora. Hyperbarická oxygenoterapie je léčebná metoda spočívající v inhalačním podávání kyslíku za podmínek zvýšeného atmosférického tlaku.
Pomáhejte s námi a pomozte nám vybrat 100 000,- Kč. Zasláním příspěvku na účet číslo 202011111/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte: Alex) vrátíte Alexe z nemocničního prostředí zase zpět na dětské hřiště.
Otec malého Alexandera sloužil od roku 1996 u podnikových hasičů ve Škodě Plzeň, následně přešel ke státním hasičům na stanici Plzeň Slovany na pozici hasič-strojník. Několik let byl členem reprezentace v požárním sportu.
Pomáháme těm, kteří za nás sloužili. A pomáháme i jejich rodinám.
🇨🇿⚔🚒
Může jít o obrázek 4 people , child a people standing

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba