Víme, že za nás slouží – ať už v zahraničních misích Armády ČR, v uniformě policie či pomáhají při rozličných událostech v hasičském stejnokroji. Málokdy ale známe jejich jména. Nadační fond REGI Base I., jejímž zakladatelem je Hynek Čech, zná takových hrdinů několik nejen jmenovitě. Zná jejich životní příběh a mnohdy i celé jejich rodiny.

Za 10 let jsme všem těm, kteří za nás sloužili, pomohli díky Vám. Díky dárcům, sponzorům a podporovatelům jsme mohli zajistit plnohodnotný život desítkám zraněných válečných veteránů, vojáků, policistů a hasičů, ale také jejich blízkým, kterým vypovědělo službu jejich vlastní zdraví a kterým najednou neuměli pomoci ani ti, kteří běžně zachraňují životy a majetky nás všech.

Pro tyto všechny zajišťujeme nejmodernější rehabilitační vybavení a kompenzační pomůcky, vyhledáváme specializovanou lékařskou pomoc doma i v zahraničí. Nezaháleli jsme ani v průběhu pandemie koronaviru. Rozdávat roušky, respirátory a štíty jsme jezdili po celé zemi.

Právě posledních dvanáct měsíců je v naší společnosti ve znamení starosti o zdraví, péče o blízké a také ve znamení solidarity a pomoci. Pro někoho možná až překvapivá soudržnost je pro nás jen potvrzením toho, v čem se 10 let pohybujeme. Každý osud je jiný, každá pomoc je specifická, ale jedno zůstává stejné – snaha pomoci těm, kteří za nás sloužili.

Děkujeme, že už 10 let tisíce z Vás pomáhají s námi. Slibujeme, že do další desítky vstupujeme neméně odhodlaní, a věříme, že u toho budete s námi i nadále. Protože bez Vás by to nešlo.

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili.
🇨🇿

VIDEO :  https://www.facebook.com/regibase/videos/211539660375164/