Předání nového elektrického vozíku pro Hasiče

Sportovec, a především nadšený dobrovolný hasič s mnoha úspěchy z požárního sportu. V roce 2017 se Standa Zatloukal dostal až na mistrovství ČR hry Plamen dorostu, o rok později skončil třetí v krajském kole, běhal závody TFA – Toughest Firefighter Alive, v nichž porážel i starší kluky. Požární techniku studuje i na škole. Před dvěma lety na lyžařském výcviku utrpěl úraz páteře. Po nepovedeném skoku zůstal ležet, ochrnul a v praxi se tak začal seznamovat s pojmem kvadruplegik, což znamená, že má ochrnuté nohy i ruce. Co se však nezměnilo, je Standův aktivní přístup k životu. Rehabilituje, cvičí, prostě se snaží hýbat. Ruce rozpohyboval, ochrnuté tak zůstávají na rukou už jen prsty.
Díky novému elektrickému vozíku Segway Free se teď Standa dostane zase dál – do terénu a do přírody. Problém pro tento dopravní prostředek nejsou kopce, trávníky, lesní ani polní cesty. Nadační fond REGI Base I. předal Standovi vozík v hodnotě více než půl milionu korun přímo v sídle Sboru dobrovolných hasičů Chodov u Karlových Varů za přítomnosti velitele Jiřího Kisse, starosty města Patrika Pizingera, ale i velitele brněnských dobrovolných hasičů Jana Šrůtka, díky kterému jsme se o Standovi dozvěděli.
Přejeme mnoho najetých kilometrů!
Děkujeme všem, kteří podporují nadační fond REGI Base I.
Chcete-li pomoct také, můžete přispět na transparentní účet č. 2900415315/2010.
⚔🇨🇿🚒
Může jít o obrázek 3 lidé, stojící lidé a outdoors

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba