Unikátní léčba kmenovými buňkami pro dva válečné veterány!

Unikátní léčba kmenovými buňkami pro dva válečné veterány!
Npor. Attila Fabián je dlouholetý válečný veterán, kterému Nadační fond REGI Base I. pomáhá už téměř 4 roky. Válečný veterán pprap. Zdeněk Čtvrtníček, účastník několika misí v bývalé Jugoslávii, utrpěl těžký úraz páteře a je kvadruplegik. Díky sbírce na www.vlcimak.cz a tedy díky Vám všem se podařilo vybrat přes 700 tisíc korun na zajištění unikátní léčby kmenovými buňkami na specializované klinice mimo ČR. Bohužel u nás se tento typ léčby neprovádí. Oběma válečným veteránům jsme zajistili dopravu, ubytování a samotnou aplikaci kmenových buněk. Zákrok proběhl naprosto v pořádku a oba veteráni mohli o pár hodin později opustit kliniku.
Terapie kmenovými buňkami je léčba, při které dochází k cílenému průniku kmenových buněk do těla pacienta. Ve většina případů jde o živé buňky, např. T-lymfocyty, které zahájí rozvoj buněčné imunity. Attila léčbu absolvoval už před rokem a výsledkem bylo fantastické zlepšení jeho zdravotního stavu.
Oba veterány teď čeká asi dvoutýdenní odpočinek, než nastoupí na intenzivní neurorehabilitaci na specializovanou kliniku Axon v Praze.
Pomáháme těm, kteří za nás sloužili. A děkujeme všem drobným i větším dárcům, kteří umožnili našim válečným veteránům absolvovat tuto specializovanou a drahou léčbu.
Chcete-li pomoct také, můžete přispět na transparentní účet č. 2900415315/2010.
Podívejte se také na Příběh bojovníka, časosběrný dokument o Attilovi a jeho léčbě: https://www.youtube.com/watch?v=0MWgWJSFONg&t=40s.
Může jít o obrázek 5 lidí, stojící lidé a outerwear

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Slavnostní předání speciálního vozidla

HZS Středočeského kraje 1spSotenrdha952b6mh a4 0 .1mvuhmn1:1  · SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ SPECIÁLNÍHO VOZIDLA RADKOVI CHMELAŘOVI Ve čtvrtek 14. dubna se na kladenské profesionální stanici sešli zástupci nadace Regi Base I., pivovaru

REGI Base GEORGIA

SWEF LAND GROUP 7nSdet99nudu2158 1.v2g b2a0 :  V rámci společenské zodpovědnosti darovala „Swift Land Group“ 5000 GEL charitativní nadaci Reggie Bay. Jackpot byl předán výkonnému řediteli nadace panu

Děkujeme Blesk.cz

BLESK.CZPomoc pro Jakuba: Mladík skončil po napadení v kómatuJakub se v říjnu loňského roku vydal na diskotéku do Chrudimi. Ve tři ho