Pomáháme i před koncem roku

Pomáháme i před koncem roku a dáváme si předsevzetí, že v tom budeme pokračovat i v roce příštím.
Nadační fond REGI Base I. a český výrobce rehabilitačních přístrojů, firma Kalpe, opět spojili své síly a pomohli těžce zraněnému operačnímu důstojníkovi hasičského sboru v Kladně, npor. Ing. Radku Chmelařovi. Po bedlivém zkoušení, zaměření vhodného příslušenství a nastavení, byl vybrán rehabilitační přístroj na procvičování horních a dolních končetin Rotren Solo X v hodnotě 48 314,- Kč. Je vhodný pro efektivní pohybovou léčbu, neboť pracuje se zapojením celého těla. Při cvičení tak dochází k zapojení horních končetin, trupu a zároveň dolních končetin. Díky tomu se zlepšuje celková fyzická kondice. A se zvyšující se kondicí se samozřejmě zlepšuje i samostatnost. Jednodušší jsou pak přesuny do automobilu nebo na lůžko. Pro zdravé jedince běžné činnosti, které však pro poraněné znamenají každodenní překážku. U výroby přístroje musel být zohledněn i na míru vyrobený vozíček. Pro správné vedení dolních končetin byla také na zakázku vyrobena správná opora a fixace pro obě lýtka.
Npor. Chmelař nyní pilně cvičí ve Vojenském rehabilitačním ústavu na Slapech. Předání ale proběhlo v jeho bydlišti za účasti tatínka, který mu i s celou rodinou pomáhá s úpravami na bezbariérové bydlení.
Děkujeme Vám všem, kteří pomáháte realizovat sny těch, kteří za nás sloužili, a věříme ve Vaši podporu i v roce 2021.
Pokud chcete pravidelně přispívat na další projekty, můžete si zřídit trvalý příkaz nebo jednorázově přispět na TRANSPARENTNÍ účet č. 2900415315/2010.
⚔️🇨🇿
Na obrázku může být: 9 people, people sitting a people on stage , text that says 'REGI BASE® 784518 Rotren'

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba