Ježíšek REGI BASE naděloval na Štědrý den přímo u domu rodiny válečného veterána kpt. Petra Němce. Díky darům od vás, z projektu www.vlcimak.cz a ve spolupráci se společností ARREDA s.r.o. jsme mohli realizovat bezbariérový vstup do domu. Velké poděkování patří majitelům společnosti a hlavně panu Vojáčkovi, kteří nám poskytli téměř 160.000,-Kč slevu na celé dílo a především dokončili stavební práce v rekordním čase tak, že jsme mohli přímo na Štědrý den udělat radost celé rodině.
Válečný veterán kpt. Němec se účastnil několika misí v Iráku a v současnosti je stále v aktivní službě. Spolu se svojí manželkou, která je taky aktivní voják, mají 4 malé děti, z nichž ta nejstarší, desetiletá Barborka, trpí dětskou mozkovou obrnou. Barborka se narodila o 3 měsíce dříve, při porodu došlo navíc k resuscitaci, později jí byla diagnostikována právě dětská mozková obrna. Barborka se pohybuje pouze na invalidním vozíku.
Nadační fond REGI BASE I. už v minulosti Barborce zaplatil měsíční pobyt na špičkové dětské Neurorehabilitační klinice AXON v Praze. Intenzivní rehabilitace pomohla, a proto se na příští rok pokusíme vybrat prostředky na další měsíční pobyt.
Během návštěv u rodiny kpt. Němce jsme si nemohli nevšimnout nedodělaného bezbariérového vstupu do domu. Kvůli chybějícímu chodníku a parkování museli až doteď Barborku nosit z domu a do domu v rukou.
Pomáháme těm, kteří za nás sloužili.
Pokud chcete pravidelně přispívat na další projekty, můžete si zřídit trvalý příkaz nebo jednorázově přispět na TRANSPARENTNÍ účet č. 2900415315/2010.
⚔️🇨🇿
Na obrázku může být: 4 people, tree , outdoor a nature