Ježíšek REGI BASE naděloval na Štědrý den

Ježíšek REGI BASE naděloval na Štědrý den přímo u domu rodiny válečného veterána kpt. Petra Němce. Díky darům od vás, z projektu www.vlcimak.cz a ve spolupráci se společností ARREDA s.r.o. jsme mohli realizovat bezbariérový vstup do domu. Velké poděkování patří majitelům společnosti a hlavně panu Vojáčkovi, kteří nám poskytli téměř 160.000,-Kč slevu na celé dílo a především dokončili stavební práce v rekordním čase tak, že jsme mohli přímo na Štědrý den udělat radost celé rodině.
Válečný veterán kpt. Němec se účastnil několika misí v Iráku a v současnosti je stále v aktivní službě. Spolu se svojí manželkou, která je taky aktivní voják, mají 4 malé děti, z nichž ta nejstarší, desetiletá Barborka, trpí dětskou mozkovou obrnou. Barborka se narodila o 3 měsíce dříve, při porodu došlo navíc k resuscitaci, později jí byla diagnostikována právě dětská mozková obrna. Barborka se pohybuje pouze na invalidním vozíku.
Nadační fond REGI BASE I. už v minulosti Barborce zaplatil měsíční pobyt na špičkové dětské Neurorehabilitační klinice AXON v Praze. Intenzivní rehabilitace pomohla, a proto se na příští rok pokusíme vybrat prostředky na další měsíční pobyt.
Během návštěv u rodiny kpt. Němce jsme si nemohli nevšimnout nedodělaného bezbariérového vstupu do domu. Kvůli chybějícímu chodníku a parkování museli až doteď Barborku nosit z domu a do domu v rukou.
Pomáháme těm, kteří za nás sloužili.
Pokud chcete pravidelně přispívat na další projekty, můžete si zřídit trvalý příkaz nebo jednorázově přispět na TRANSPARENTNÍ účet č. 2900415315/2010.
⚔️🇨🇿
Na obrázku může být: 4 people, tree , outdoor a nature

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Pro naše klienty vždy jen to nejlepší

Pro naše klienty se snažíme vybírat vždy jen to nejlepší v oblasti rehabilitace. Navštívili jsme již TŘETÍ ČESKOU TELE-NEUROREHABILITAČNÍ KONFERENCI Pořádanou ARTAK Česká asociace robotiky,

Pokroky jsou vidět

Před časem jsme vám představili našeho nového klienta, plk. Ing. Bohdana Kubicu. A po velmi krátké době pro vás máme dobré zprávy!Po konzultaci s rehabilitačním

Cesta na vrchol a ještě dál

Stano Gazdik Legionář vám už určitě nemusíme představovat. Ale pro oživení raději krátká vizitka: elitní válečný veterán, který strávil 15 let ve francouzské cizinecké legii,