Vánoční dárek pro Marečka

Pamatujete si ještě na Marečka Grunského – syna policistů prap. Grunského a pprap. Válkové z Břeclavi? My jsme rozhodně nezapomněli a jak se před Vánocemi sluší a patří, dárky rozdává i Nadační fond REGI Base I. Marečkovi jsme pořídili speciální plazmový generátor v hodnotě 89 000,- Kč. A to opět díky darům od Vás všech!
Plazmový generátor rozkmitává buněčné membrány pomocí elektromagnetické rezonance. Působení specifických frekvencí má velký vliv na podporu lymfatického systému a na funkci orgánů. Tento přístroj tak podpoří imunitní systém a pomocí frekvenční terapie umí odstranit patogeny v těle.
Mareček už přes rok bojuje s nemocí, jejíž příčinu lékaři dodnes přesně neznají. Začalo to jako běžné onemocnění. Postupně však Marečkovi začalo ochabovat svalstvo a přestával hýbat končetinami. Ukázalo se, že trpí zánětem mozkových blan a míchy s celkovým selháním imunitního systému.
Pomáháme těm, kteří za nás sloužili, a pomáháme proto i jejich nejbližším. Pokud chcete malého Marečka podpořit, posílejte svoje finanční dary i nadále na sbírkový transparentní účet ve Fio bance: 2900415315/2010. variabilní symbol 158.
Děkujeme!
⚔🇨🇿🚓
Na obrázku může být: 3 people, people standing , child a indoor

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Nadační fond REGI Base byl vždy průkopnický

Nadační fond REGI Base byl vždy průkopnický. Nakupujeme špičkové, kompenzační a rehabilitační pomůcky, které pomáhají vojákům, hasičům, policistům, zkrátka všem těm, kteří si zaslouží naše