Pamatujete si ještě na Marečka Grunského – syna policistů prap. Grunského a pprap. Válkové z Břeclavi? My jsme rozhodně nezapomněli a jak se před Vánocemi sluší a patří, dárky rozdává i Nadační fond REGI Base I. Marečkovi jsme pořídili speciální plazmový generátor v hodnotě 89 000,- Kč. A to opět díky darům od Vás všech!
Plazmový generátor rozkmitává buněčné membrány pomocí elektromagnetické rezonance. Působení specifických frekvencí má velký vliv na podporu lymfatického systému a na funkci orgánů. Tento přístroj tak podpoří imunitní systém a pomocí frekvenční terapie umí odstranit patogeny v těle.
Mareček už přes rok bojuje s nemocí, jejíž příčinu lékaři dodnes přesně neznají. Začalo to jako běžné onemocnění. Postupně však Marečkovi začalo ochabovat svalstvo a přestával hýbat končetinami. Ukázalo se, že trpí zánětem mozkových blan a míchy s celkovým selháním imunitního systému.
Pomáháme těm, kteří za nás sloužili, a pomáháme proto i jejich nejbližším. Pokud chcete malého Marečka podpořit, posílejte svoje finanční dary i nadále na sbírkový transparentní účet ve Fio bance: 2900415315/2010. variabilní symbol 158.
Děkujeme!
⚔🇨🇿🚓
Na obrázku může být: 3 people, people standing , child a indoor