Pohyb na invalidním vozíku může být celkem náročný. I proto nás těší, že jsme zase mohli pomoci.
Npor. Radku Chmelařovi jsme předali revolučního elektrického asistenta pohybu SMART Drive z USA v hodnotě 132.250,- Kč. Jedná se o přídavný elektrický motor k invalidnímu vozíku. Pomáhá při jízdě do kopců i na dlouhé vzdálenosti. Kromě toho mu Nadační fond REGI Base I. zajistil také nový speciální na míru vyrobený odlehčený invalidní vozík.
Zraněný hasič nyní pilně cvičí ve Vojenském lázeňském a rekreačním zařízení na Slapech. Kvůli zákazu návštěv jsme toto unikátní zařízení předali Radkovi přímo před branou ústavu.
Npor. Chmelař sloužil jako operační důstojník– vedoucí směny na krajském operačním středisku hasičského záchranného sboru v Kladně. Od května 2012 byl operačním technikem linky 112. V srpnu 2019 utrpěl vážný úraz. Následkem pádu má poškozenou míchu v oblasti hrudní páteře s prognózou paraplegie, a je tak trvale upoután na invalidní vozík.
Velké poděkování za to, že npor. Chmelař prožívá zase o kousek kvalitnější život, patří zejména stovkám drobných dárců, kteří se zúčastnili naší sbírky. Na transparentní účet č. 2900415315/2010 můžete přispívat i nadále.
Děkujeme, že pomáháte těm, kteří za nás sloužili!
⚔️🇨🇿🚒