Pomáháme těm, kteří za nás sloužili, a to díky Vám všem!

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili, a to díky Vám všem! Naše online sbírka spuštěná u příležitosti světového Dne válečných veteránů vynesla bezmála 1,6 mil Kč! DĚKUJEME! A komu jsme díky Vám pomohli?
Npor. Attila Fabián, válečný veterán, který absolvoval i misi v Iráku a kterému se stal v roce 2013 těžký úraz, když mu praskla srdeční aorta, může absolvovat pobyt v neurorehabilitační klinice a také další léčbu kmenovými buňkami, která mu už jednou výrazně pomohla zlepšit jeho zdravotní stav.
Obdobnou terapii může díky Vašim příspěvkům podstoupit i pprap. Zdeněk Čtvrtníček. V roce 2002 utrpěl úraz na tzv. sedadle smrti. Následkem autonehody ochrnul od krku dolů, částečně pohyblivé mu zůstaly jen horní končetiny. Ze dne na den tak zůstal upoután na invalidní vozík.
Dobrovolné hasičce Michaele Šrůtkové a npor. Radku Chmelařovi, rovněž hasiči, jsme mohli pořídit rehabilitační šlapadlo, tzv. motomed. Michaele Šrůtkové před lety, bez jakéhokoliv varování, selhalo srdce. Resuscitace trvala dlouho, a proto se od té doby paní Šrůtková vyrovnává s následky hypoxie, tedy nedostatkem kyslíku v krvi. Npor. Chmelař utrpěl v srpnu 2019 vážný úraz. Následkem pádu má poškozenou míchu v oblasti hrudní páteře s prognózou paraplegie. K invalidnímu vozíku jsme mu proto pořídili pomocný motorek, který npor. Chmelařovi pomáhá, aby byl při svém pohybu maximálně soběstačný.
Vybudování bezbariérového vstupu do domu zase pomohlo zlepšit život kpt. Petru Němcovi a jeho desetileté dceři Barborce. Barborka se narodila o 3 měsíce dříve, při porodu došlo navíc k resuscitaci, později jí byla diagnostikována dětská mozková obrna. Barborka se pohybuje pouze na invalidním vozíku. Kpt. Němec se účastnil několika misí v Iráku a stále je v aktivní službě.
Všechny příběhy najdete na vlcimak.cz. Na transparentní účet č. 202011111/2010 můžete přispívat i nadále. Děkujeme!
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, text that says 'DEKUJEME! WWW.VLCIMAK.CZ POLICIE'

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Slavnostní předání speciálního vozidla

HZS Středočeského kraje 1spSotenrdha952b6mh a4 0 .1mvuhmn1:1  · SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ SPECIÁLNÍHO VOZIDLA RADKOVI CHMELAŘOVI Ve čtvrtek 14. dubna se na kladenské profesionální stanici sešli zástupci nadace Regi Base I., pivovaru

REGI Base GEORGIA

SWEF LAND GROUP 7nSdet99nudu2158 1.v2g b2a0 :  V rámci společenské zodpovědnosti darovala „Swift Land Group“ 5000 GEL charitativní nadaci Reggie Bay. Jackpot byl předán výkonnému řediteli nadace panu

Děkujeme Blesk.cz

BLESK.CZPomoc pro Jakuba: Mladík skončil po napadení v kómatuJakub se v říjnu loňského roku vydal na diskotéku do Chrudimi. Ve tři ho