Nejmodernější zařízení BEMER

Nejmodernější BEMER cévní terapie za téměř 120.000,-Kč z Lichtenštejnska zajistila REGI BASE pro těžce nemocného válečného veterána prap. Davida Píšu.
Válečný veterán a účastník několika zahraničních misí praporčík Píša je v současné době v invalidním důchodu III. stupeň , (roztroušená skleróza po druhém očkování do mise). Bohužel se může pohybovat už jen za pomoci holí a to na menší vzdálenosti nebo na invalidním vozíku.
David dlouhodobě trpí díky této závažné nemoci vyčerpání, psychickým i fyzickým stresem. Dostupná léčba RS nejde tak dobře a ani sebelepší léky a výživa, kterou prap.Píša má, nepomohou tak skvěle, jak by mohly, pokud se v těle kvůli zhoršenému prokrvení pořádně nedostanou na místo určení.
Proto jsme zajistili novinku v oblasti cévní terapie, která se pokusí rozpohybovat cévy a rozproudit životodárnou tekutinu až po nejtenčí cévu a nasytit vše okolo ní kyslíkem a živinami. BEMER® fyzikální cévní terapie je při kvalitním poradenském vedení efektivní lékařská metoda pro zlepšení omezeného mikroprokrvení, tedy prokrvení těch nejmenších cév.
80% známých nemocí je s prokrvením spojeno a dá se tak ovlivnit. A bez kvalitního řízení ani nejlepší auto samo rallye nevyhraje. Dejte tělu až téměř o 30% víc výživy a kyslíku a uvidíte, jestli zrychlí hojení, uspíší regeneraci, využije víc léků, nebo zvýší svalovou sílu.
V Berlíně se Institutu pro mikrocirkulaci vývoj této unikátní terapie moc povedl a Lichtenštejnsko se stará o precizní výrobu. Za technologii patentovaného proměnlivého signálu, který vrátí mikrocévám jejich schopnost pohybu, garantují bezpečnost oficiální EU i SÚKL certifikáty.
BEMER byl přímo u Davida doma perfektně nastaven odbornou specialistkou a poradkyní Ing. Dana Švestková, Ph.D tak, aby bezpečně bez vedlejších účinků a s jedinou kontraindikací pomohl tam, kde je podle mnohých odborných studií pomoc možná. Po dobu dvakrát denně 8minut pohodlné aplikace bude David využívat tuto unikátní cévní terapii.
Zařízení BEMER účinně pomáhá při:
– chronická porucha hojení ran např. kvůli diabetes
– funkční selhání orgánů (např. dysfunkce jater, ledvin)
– polyneuropatie způsobená cukrovkou nebo léčbou rakoviny
– chronická únava (např. při chronickém stresu, sclerosis multiplex)
– akutní zranění – uvnitř i na povrchu (urychlení hojení po lékařském ošetření)
– chronická bolest, migrény
– záněty a pooperační stavy
– stavy, které způsobují omezenou kvalitu života – zlepšení u psychických potíží, kožních onemocnění (exémy, opary, vyrážky, akné atd.).
Z těch veselejších důvodů – používají ji (nejen) vrcholoví sportovci pro zlepšení výkonnosti – třeba Roger Federer.
Pomáháme těm, kteří za nás sloužili!
Přispět můžete na transparentní účet:
2900415315 / 2010

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Lukášek trpí vadou zoubků

Úsměv – zdánlivá drobnost, která bourá bariéry, léčí duši a pomáhá překonávat nejednu těžkou situaci. A právě proto jsme se rozhodli podpořit kpt. Pavlu Jakoubkovou

DEN VÁLEČNÝCH VETERÁNŮ

V tento den si připomínáme odvahu a obětavost našich válečných hrdinů. Tito stateční muži a ženy bojovali za naši svobodu a mír, často s obrovskými

Speciální židle do koupelny

Nedávno jsme díky vaší pomoci pořídili Simoně, dceři válečného veterána Josefa Mikeše, která od narození trpí dětskou mozkovou obrnou, speciální židle do koupelny. Pojďme se

Zakoupení notebooku do školy

Milí přátelé a podporovatelé Nadačního fondu, rádi bychom vám připomněli pozoruhodný příběh Jakuba, který nám ukazuje sílu lidské vůle, odhodlání a solidarity. Jakubova cesta byla