Dojemné setkání

Včera, u příležitosti Dne vítězství proběhlo dojemné setkání s přímým účastníkem bojů na barikádách v roce 1945 panem Vladimírem Dudlem.
V červnu pan Dudl oslaví 95 let. I přes svůj věk je velmi vitální a slouží mu dobře paměť. Poklonil se společně s námi všem těm, kteří obětovali svůj život při osvobozování naší krásné země od fašismu.
Velmi detailně se s námi podělil o zážitky z květnových událostí v Praze roku 1945 a své vyprávění podpořil dobovými fotografiemi ze své soukromé sbírky.
Pan Dudl byl spolu s dalšími vetrány a pamětníky druhé světové války hostem v našem komunitním centru a přijal pozvání i na červnové setkání s přáteli a podporovateli nadačního fondu REGI Base I.
Dovolujeme si společně s vámi popřát tomuto skromnému hrdinovi, ale i všem pamětníkům pevné zdraví a spoustu energie do dalších let.

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili.
🇨🇿⚔️

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Slavnostní předání speciálního vozidla

HZS Středočeského kraje 1spSotenrdha952b6mh a4 0 .1mvuhmn1:1  · SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ SPECIÁLNÍHO VOZIDLA RADKOVI CHMELAŘOVI Ve čtvrtek 14. dubna se na kladenské profesionální stanici sešli zástupci nadace Regi Base I., pivovaru

REGI Base GEORGIA

SWEF LAND GROUP 7nSdet99nudu2158 1.v2g b2a0 :  V rámci společenské zodpovědnosti darovala „Swift Land Group“ 5000 GEL charitativní nadaci Reggie Bay. Jackpot byl předán výkonnému řediteli nadace panu

Děkujeme Blesk.cz

BLESK.CZPomoc pro Jakuba: Mladík skončil po napadení v kómatuJakub se v říjnu loňského roku vydal na diskotéku do Chrudimi. Ve tři ho