Zajištění speciálního přístroje pro veterána

Pro zraněného, válečného veterána z Afghánistánu, des. Josefa Brychtu jsme od společnosti 2EL, spol s r.o., Nový Bydžov
zajistili zapůjčení přístroje Ulticare LT99, stejný, který se u něho již kdysi osvědčil. Po konzultaci s externím spolupracovníkem Dr. Jeřábkem byla stanovena nejvhodnější léčebná frekvence přístroje a to 12 Hz, stejně tak způsob nasazení aplikátoru a četnost použití 2 x denně 20 minut.

Společnost 2EL, spol s r.o., Nový Bydžov se před lety podílela pomocí magnetoterapeutického přístroje na záchraně jeho nohy po zranění na misi v Afghanistánu. Hlásil omezenou schopnost pohybu jeho zraněné nohy, problém se objevil znenadále. Byl u lékaře, který konstatoval, že pohybový nerv není porušen, jedná se zřejmě o jeho útlak, který je způsobený nespecifickými okolnostmi.

Pravidelným používáním dojde k opakovanému lepšímu prokrvování exponované oblasti a lze očekávat, že by se hybnost nohy měla za určitou dobu dostat do normálu. Přesný čas, kdy se tak stane, nelze určit, působení pulzního magnetického pole je nespecifické a silně individuální.

Velice děkujeme majiteli společnosti panu Ing. Lauterbachovi.

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili.
??⚔️

Na obrázku může být: 6 lidí

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Nadační fond REGI Base byl vždy průkopnický

Nadační fond REGI Base byl vždy průkopnický. Nakupujeme špičkové, kompenzační a rehabilitační pomůcky, které pomáhají vojákům, hasičům, policistům, zkrátka všem těm, kteří si zaslouží naše