Dnes trochu z jiného soudku ?

Dnes trochu z jiného soudku. ?

Můj Příběh je nový celovečerní hraný film, který natočil jeden z členů vedení Nadačního fondu REGI Base., režisér a scénárista Libor Adam.

Film je o baletce Elizabeth (Vlastina Svatkova), která se špatně zamiluje a projde si svým životním peklem. Její kariéra je v troskách a musí se vypořádat s velkým zdravotním postižením znemožňujícím plnohodnotný život. Eli se postupně propadá až své psychické i fyzické dno. Až teprve noví přátelé (Tereza Kostková, Zuzana NorisováBetka Stanková, Nela Boudová, Mira Nosek) a později i nová životní láska (Pavel Kříž) jí popmohou znovu zvednout hlavu a žít nový život. Film se natáčel od dubna 2019 a poslední natáčecí den byl na konci května 2019. A právě v tento den se točila scéna, kdy despotický manžel (Saša Rašilov) dostane „nakládačku“ od trojice přátel za vše co Eli způsobil.
Ti tři jsou její strýc Oldřich (Milan Kňažko) a dva jeho kolegové. Zahráli si je Hynek Čech (zakladatel NFRB) a Marek Dvořáček, policista, který se v té době stal klientem NFRB a účast na natáčení byl jeho malý životní sen.
Ještě je nutné připomenout, že jednu z hlavních rolí si zahrála neopakovatelným způsobem i Vilma Cibulková (Marie, teta Eli).
A na závěr je nutné podotknout, že film Můj příběh je natočený podle skutečné události, a to dává celému projektu ještě další hlubší smysl. Film je v kinech od 9. 1. 2020 v distribuci společnosti Falcon filmové novinky

Na obrázku může být: 14 people, people smiling

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba