Dnes trochu z jiného soudku. ?

Můj Příběh je nový celovečerní hraný film, který natočil jeden z členů vedení Nadačního fondu REGI Base., režisér a scénárista Libor Adam.

Film je o baletce Elizabeth (Vlastina Svatkova), která se špatně zamiluje a projde si svým životním peklem. Její kariéra je v troskách a musí se vypořádat s velkým zdravotním postižením znemožňujícím plnohodnotný život. Eli se postupně propadá až své psychické i fyzické dno. Až teprve noví přátelé (Tereza Kostková, Zuzana Norisová, Betka Stanková, Nela Boudová, Mira Nosek) a později i nová životní láska (Pavel Kříž) jí popmohou znovu zvednout hlavu a žít nový život. Film se natáčel od dubna 2019 a poslední natáčecí den byl na konci května 2019. A právě v tento den se točila scéna, kdy despotický manžel (Saša Rašilov) dostane „nakládačku“ od trojice přátel za vše co Eli způsobil.
Ti tři jsou její strýc Oldřich (Milan Kňažko) a dva jeho kolegové. Zahráli si je Hynek Čech (zakladatel NFRB) a Marek Dvořáček, policista, který se v té době stal klientem NFRB a účast na natáčení byl jeho malý životní sen.
Ještě je nutné připomenout, že jednu z hlavních rolí si zahrála neopakovatelným způsobem i Vilma Cibulková (Marie, teta Eli).
A na závěr je nutné podotknout, že film Můj příběh je natočený podle skutečné události, a to dává celému projektu ještě další hlubší smysl. Film je v kinech od 9. 1. 2020 v distribuci společnosti Falcon filmové novinky

Na obrázku může být: 14 people, people smiling