Děkujeme společnosti MP Krásno a.s. za zapojení se do sbírky

Děkujeme společnosti MP Krásno a.s. za zapojení se do sbírky. Jsme rádi, že takto se může vlčí mák a jeho odkaz dostat k co nejširší veřejnosti ⚔️

Krásno

Víte, že 11. listopadu si celý svět připomíná Den válečných veteránů, jehož symbolem se stal KVĚT VLČÍHO MÁKU?

Na většině našich podnikových prodejen Masného průmyslu Krásno si nyní můžete za 50,- Kč zakoupit KVÍTEK VLČÍHO MÁKU, čímž přispějete na aktivity Nadačního fondu REGI Base I., který od roku 2011 pomáhá těžce zraněným novodobým válečným veteránům, vojákům, hasičům a policistům. Z vybraných finančních prostředků bude zajištěna nejen rehabilitace, nákup zdravotních, rehabilitačních nebo kompenzačních pomůcek, ale také specializovaná zdravotní péče u nás i v zahraničí.

Zakoupením VLČÍHO MÁKU na našich podnikových prodejnách přispějete těm, kteří každodenně nasazovali svůj život za druhé.

DĚKUJEME, ŽE S NÁMI PODPOŘÍTE DOBROU VĚC a těšíme se na shledanou v našich prodejnách.

 

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba