POZVÁNKA

Není k dispozici žádný popis fotky.
Četnická stanice Chlumec nad Cidlinou

Vážení příznivci naší Četnické stanice, jak jsme slíbili tak děláme. Blíží se nám den 11.11.,toto jest den konce 1. světové války a den válečných veteránů. Proto jsme se rozhodli dne 9.11.2019 již podruhé toto datum připomenout na dni veteránů v Chlumci nad Cidlinou. V tento den se sejdeme buď v 14:30 hod. u nás na museu četnické stanice, odkud vyrazí průvod směrem do ulice Žizelická k památníku obětem 1. sv. války, nebo přímo u památníku v 15:00 hod. Na místě společně s ostatními historickými kluby a širokou veřejností uctíme památku padlých ve velké válce a všechny veterány. Letos účast přislíbila i AČR a Aktivní zálohy. Se dnem veteránů se pojí symbol vlčího máku. Minulý měsíc jsme navázali spolupráci s nadačním fondem REGI Base (což jsme naznačili v minulém příspěvku), který se stará o veterány z řad AČR, policistů a hasičů. Jejich vlčí máky bude možno zakoupit a tím podpořit, buď u nás na stanici v otvírací dny, nebo od příštího týdne v obchodě Textil Paráda v Chlumci nad Cidlinou, ul. Kozelkova během otvírací dny celoročně. Pevně věříme, že se naše spolupráce bude prohlubovat.
Museum četnické stanice bude dne 9.11. otevřeno od 10:00 do 14:00 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu a účast na Dni Veteránů 2019. Za sdílení a šíření děkujeme.
Vaše Četnická stanice Chlumec nad Cidlinou.

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba