Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje se připojil k propagaci nadačního fondu REGI Base I.

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje se připojil k propagaci nadačního fondu REGI Base I.

Nadstrážmistr Robert Gyömbér sloužil u hasičského záchranného sboru téměř 26 let. Bohužel po těžké nemoci a následné operaci už nemohl toto povolání vykonávat. V současné chvíli je Robert upoután na invalidní vozík, i když díky nadaci REGI Base I. absolvoval speciální roboticko-rehabilitační pobyt v rehabilitačním ústavu v Kladrubech a Darkově. Nejvíce mu ovšem pomohl speciální systém tréninku rovnováhy.

Nadační fond se snaží dlouhodobě pomáhat bývalým vojákům, policistům a hasičům, kteří z důvodu nemoci nebo nehody už nemohou tuto činnost dále vykonávat. Pro více informací o nadaci a o tom, jak můžete pomoci i vy, navštivte webové stránky: www.regibase.cz.

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje se rozhodl, že tuto organizaci bude také podporovat a rozšiřovat povědomí o činnosti této nadace a to konkrétně podložkami pod registrační značky na vybraných vozidlech s logem nadačního fondu REGI Base I.

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba