Ve čtvrtek 3.5.2019 proběhlo slavnostní předání nového invalidního vozíku zaměstnanci finančního oddělení Celní správa České republiky, Celního úřadu v Olomouci mjr. Ing. Vojtěchu Burešovi, který utrpěl těžký úraz páteře a zůstal doživotně ochrnut. Jedná se o moderní, plně nastavitelný vozík s pevným rámem, odlehčený a na míru přizpůsobený invalidní vozík v celkové hodnotě 80.083,-Kč
Mjr. Bureše původní vozík byl velmi starý a již nevyhovoval dennodennímu používání při cestě do práce a zpět. Proto se začátkem roku obrátil na REGI BASE s žádostí o pomoc se zajištěním finanční částky na nový moderní vozík, který bohužel neproplácí pojišťovna v plné výši.
REGI Base se během krátké doby podařilo získat i za pomoci těchto partnerů FTL – First Transport Lines, a.s., SLADOVNY SOUFFLET ČR, a. s., DT – Vyhýbkárna a strojírna, a.s. a BENETI s.r.o. Zástupci některých z nich se zúčastnili slavnostního předání přímo v prostorách Celního úřadu.
Velké poděkování patří zejména vedení Celního úřadu v Olomouci a kolegům, kteří přišli mjr. Bureše podpořit a poděkovat mu za jeho službu. I přes svůj handicap si každý den 100% plní své pracovní povinnosti a je nedílnou součástí celního týmu.
Přejeme mu hodně štěstí a ať mu nový vozík dobře slouží každý den.

 

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili!

Transparentní účet FIO : 2900415315 / 2010