Zaměstnanec Celní správy dostal nový moderní vozík

Ve čtvrtek 3.5.2019 proběhlo slavnostní předání nového invalidního vozíku zaměstnanci finančního oddělení Celní správa České republiky, Celního úřadu v Olomouci mjr. Ing. Vojtěchu Burešovi, který utrpěl těžký úraz páteře a zůstal doživotně ochrnut. Jedná se o moderní, plně nastavitelný vozík s pevným rámem, odlehčený a na míru přizpůsobený invalidní vozík v celkové hodnotě 80.083,-Kč
Mjr. Bureše původní vozík byl velmi starý a již nevyhovoval dennodennímu používání při cestě do práce a zpět. Proto se začátkem roku obrátil na REGI BASE s žádostí o pomoc se zajištěním finanční částky na nový moderní vozík, který bohužel neproplácí pojišťovna v plné výši.
REGI Base se během krátké doby podařilo získat i za pomoci těchto partnerů FTL – First Transport Lines, a.s., SLADOVNY SOUFFLET ČR, a. s., DT – Vyhýbkárna a strojírna, a.s. a BENETI s.r.o. Zástupci některých z nich se zúčastnili slavnostního předání přímo v prostorách Celního úřadu.
Velké poděkování patří zejména vedení Celního úřadu v Olomouci a kolegům, kteří přišli mjr. Bureše podpořit a poděkovat mu za jeho službu. I přes svůj handicap si každý den 100% plní své pracovní povinnosti a je nedílnou součástí celního týmu.
Přejeme mu hodně štěstí a ať mu nový vozík dobře slouží každý den.

 

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili!

Transparentní účet FIO : 2900415315 / 2010

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba