Válečný veterán, nadporučík v.v. Attila Fabián, začátkem roku absolvoval zákrok, při kterém mu byly transplantovány kmenové buňky. Nyní má za sebou intenzivní měsíční rehabilitaci v Neurorehabilitační klinika AXON.
Už teď jsou výsledky ohromující. Děkujeme všem, kteří přispěli nebo přispívají na účet Nadačního fondu REGI Base I.
Stejně tak ještě jednou děkujeme SK Slavia Praha, jelikož větší část z jejich daru byla použita právě na financování transplantace.
Attilu čeká ještě jeden intenzivní měsíční blok rehabilitace a my věříme v ještě výraznější zlepšení jeho zdravotního stavu. Celý proces s naším štábem monitorujeme a tak vám později představíme časosběrný dokument.
Doufáme, že se šťastným koncem, který bude především o naději a touze se nevzdávat.

Pokud byste chtěli i vy přispět jakoukoliv částkou na č.ú.: 2499805359/0100 – ATTILA – budeme velice vděčni.

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili.

 

 

Válečný veterán, nadporučík v.v. Attila Fabián, začátkem roku absolvoval zákrok, při kterém mu byly transplantovány kmenové buňky. Nyní má za sebou intenzivní měsíční rehabilitaci v Neurorehabilitační klinika AXON. Už teď jsou výsledky ohromující. Děkujeme všem, kteří přispěli nebo přispívají na účet Nadačního fondu REGI Base I.Stejně tak ještě jednou děkujeme SK Slavia Praha, jelikož větší část z jejich daru byla použita právě na financování transplantace.Attilu čeká ještě jeden intenzivní měsíční blok rehabilitace a my věříme v ještě výraznější zlepšení jeho zdravotního stavu. Celý proces s naším štábem monitorujeme a tak vám později představíme časosběrný dokument.Doufáme, že se šťastným koncem, který bude především o naději a touze se nevzdávat.Pokud byste chtěli i vy přispět jakoukoliv částkou na č.ú.: 2499805359/0100 – ATTILA – budeme velice vděčni. Pomáháme těm, kteří za nás sloužili.

Zveřejnil(a) REGI Base dne Pondělí 11. března 2019