Nový vozík pro Vojtěcha Bureše

[et_pb_section fb_built=“1″ admin_label=“section“ _builder_version=“3.22″ fb_built=“1″ _i=“0″ _address=“0″][et_pb_row admin_label=“row“ _builder_version=“3.25″ background_size=“initial“ background_position=“top_left“ background_repeat=“repeat“ _i=“0″ _address=“0.0″][et_pb_column type=“4_4″ _builder_version=“3.25″ custom_padding=“|||“ _i=“0″ _address=“0.0.0″ custom_padding__hover=“|||“][et_pb_text admin_label=“Text“ _builder_version=“3.29.1″ background_size=“initial“ background_position=“top_left“ background_repeat=“repeat“ _i=“0″ _address=“0.0.0.0″]

REGI BASE oslovil mjr. Ing. Vojtěch Bureš, dlouholetý pracovník finančního oddělení Celního úřadu v Prostějově s prosbou o příspěvek na nákup nového odlehčeného invalidního vozíku ARGON. Mjr. Bureš je několik let po těžkém úrazu páteře upoután na vozík a jeho původní dosluhuje.
Během krátké doby se REGI BASE podařilo zajistit celkem 45.083,-Kč z celkové částky 80.083,-Kč. Stále ještě chybí 35.000,-Kč do nákupu nového vozíku.
Velké poděkování patří panu ing. Hanákovi z FTL- First Transport Lines a.s. za zaslaný dar na nákup nového invalidního vozíku.
Pana majora můžete podpořit i vy zasláním daru na účet nadačního fondu REGI Base I.- 249 980 5359 / 0100 s poznámkou „ major Bureš“.


Děkujeme!
Pomáháme těm , kteří za nás sloužili.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba