Předvánoční dárek pro těžce zraněného hasiče

K vánočním svátkům neodmyslitelně patří i splněná přání.
Dnes se nám podařilo jedno takové přání splnit. Jsme velice rádi, že jsme mohli předat speciální invalidní vozík Segway v hodnotě 590tisíc korun, pro těžce zraněného hasiče, velitele čety Martina Šabatu. V letošním roce jedná se již o třetí speciální vozík, který REGI Base zakoupil a předal. Na jaře letošního roku obdržel stejný vozík kapitán Libor Bohdanecký, který se také dnešní akce zúčastnil. Třetí speciální vozík slouží v rehabilitačním ústavu v Kladrubech.
Vážíme si, že na tuto slavnostní událost na hasičské stanici v pražských Holešovicích přijali pozvání i pan starosta městské části Prahy 7 Mgr. Jan Čižinský a náměstek ředitele HZS pro integrovaný záchranný systém a operační řízení plk. Ing. Miloš Hladík.
Zvláštní poděkování patří společnostem OKsystem, Business lease a nadaci BLÍŽKSOBĚ.
Velký dík patří všem, kteří pravidelně přispívají nadačnímu fondu REGI Base I., ať už jsou to jednotlivci nebo velké společnosti. Právě díky Vám můžeme takovéto sny plnit!

Děkujeme

REGI Base
Pomáháme těm, kteří za nás sloužili.

Na obrázku může být: 12 lidí, smějící se lidé, venku

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba