Pokřtili jsme speciální hodinky k 5. výročí založení REGI Base!

Při příležitosti pátého výročí založení Nadačního fondu REGI Base I. přichází tradiční český výrobce hodinek PRIM Elton hodinářská a.s s unikátní podporou tohoto charitativního projektu. Vytvořila speciální limitovanou edici „VETERÁN“, který vychází z hodinek PRIM Pilot, jejichž design je inspirován leteckým průmyslem. Jde o model, který svým vzhledem odkazuje na palubní přístroje, využívané zejména v letadlech typu MIG, které se v licenci vyráběly i v ČSSR a na jejichž produkci se podílelo několik československých leteckých závodů. Výtěžek z prodeje bude nadaci věnován na nákup nových robotických pomůcek, které budou sloužit českým válečným veteránům.

První kusy těchto unikátních hodinek si zájemci mohli pořídit během jejich křtu 4. května 2016. Prvních sto zájemců bude mít možnost získat hodinky PRIM „VETERÁN“ včetně certifikátu a vybrat si originální číslo speciální edice. Poté budou hodinky podporující novodobé české válečné veterány ve volném prodeji.

Tyto vynikající hodinky můžete zakoupit na našem e-shopu.

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba