REGI BASE Shooting Challenge VI., 19. 4. 2016, Čekanice u Tábora

Šestého dílu charitativních střeleckých závodů pořádaných naším nadačním fondem se zúčastnilo 46 aktivních střelců. Jak už je na našich závodech zvykem, postavili jsme pro závodníky 4 stage, a pro zpestření jednu z nich museli všichni střelci absolvovat se zbraní CZ Evo 3 a střílet pouze jednou rukou.

Jako obvykle byla hodnocena první tři místa v kategoriích muži, ženy a malá pistole. Vítězové tentokrát místo papírových diplomů obdrželi keramický diplom: Za velmi zdařilé a vkusné provedení děkujeme Sdružení zdravotně postižených  občanů Most k životu z Přerova, které ve své chráněné dílně dokázalo vykouzlit keramické upomínkové destičky i hrnečky na kávu s logem našeho fondu.

Ostatní ceny byly slosovatelné, proto si každý ze závodníků odnesl nějakou maličkost. Právě tak byla slosovatelná hlavní cena a šťastný výherce se mohl těšit ze 4 kartonů piva vyrobeného naším sponzorem.

Počasí nám přes počáteční zamračenou oblohu nakonec vyšlo a chvílemi nám ukázalo svou vlídnou tvář i Slunce.

Na dobrovolném startovném se vybralo 20 900,- Kč. Celý obnos byl bezprostředně po vyhlášení výsledků předán vdově po Jiřím Brychtovi a jejich dvěma dětem – celá rodina se závodů zúčastnila.

Pozvání na závody přijal i válečný veterán Attila Fabian, který si zde poprvé od svého zranění  vystřelil z pistole (více přineseme v samostatné reportáži).

Pro zájemce o fotografie ze závodů ještě doplňujeme tradiční odkaz – fotogalerii ke stažení naleznete pod heslem 16042016 zde: http://uloz.to/xnjsnHNM/16-04-10-rbsch-vi-web-zip

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba