Šestého dílu charitativních střeleckých závodů pořádaných naším nadačním fondem se zúčastnilo 46 aktivních střelců. Jak už je na našich závodech zvykem, postavili jsme pro závodníky 4 stage, a pro zpestření jednu z nich museli všichni střelci absolvovat se zbraní CZ Evo 3 a střílet pouze jednou rukou.

Jako obvykle byla hodnocena první tři místa v kategoriích muži, ženy a malá pistole. Vítězové tentokrát místo papírových diplomů obdrželi keramický diplom: Za velmi zdařilé a vkusné provedení děkujeme Sdružení zdravotně postižených občanů Most k životu z Přerova, které ve své chráněné dílně dokázalo vykouzlit keramické upomínkové destičky i hrnečky na kávu s logem našeho fondu.

Ostatní ceny byly slosovatelné, proto si každý ze závodníků odnesl nějakou maličkost. Právě tak byla slosovatelná hlavní cena a šťastný výherce se mohl těšit ze 4 kartonů piva vyrobeného naším sponzorem.

Počasí nám přes počáteční zamračenou oblohu nakonec vyšlo a chvílemi nám ukázalo svou vlídnou tvář i Slunce.

Na dobrovolném startovném se vybralo 20 900,- Kč. Celý obnos byl bezprostředně po vyhlášení výsledků předán vdově po Jiřím Brychtovi a jejich dvěma dětem – celá rodina se závodů zúčastnila.

Pozvání na závody přijal i válečný veterán Attila Fabian, který si zde poprvé od svého zranění vystřelil z pistole (více přineseme v samostatné reportáži).

Pro zájemce o fotografie ze závodů ještě doplňujeme tradiční odkaz – fotogalerii ke stažení naleznete pod heslem 16042016 zde: http://uloz.to/xnjsnHNM/16-04-10-rbsch-vi-web-zip