Koncert pro hrdiny 8. 11. 2015

Včera v Ostravě proběhl dlouho očekávaný Koncert pro hrdiny, na kterém jsme měli tu čest být přítomni. Výtěžek benefiční akce, kterou vyvrcholil celoroční projekt Českého rozhlasu Hrdina.cz, byl věnován Nadačnímu fondu REGI Base na úhradu jím pořízených robotických přístrojů, které slouží již druhým rokem válečným veteránům a dalším pacientům v RÚ Kladruby. Atmosféra na místě byla skvělá, hrála se vynikající muzika, koncert pokračoval přídavky ještě po skončení přímého přenosu. Diváci byli nadšeni nejen ze skvělých výkonů všech účinkujících, ale i díky moderátorům Lucii Výborné a Michalu Horáčkovi, kteří představili 20 osobností – hrdinů a jejich činy či celoživotní zásluhy, pro které je veřejnost nominovala do projektu Hrdina.cz. A byly to opravdu silné příběhy! Na konci přenosu pozvala Lucie Výborná všechny nominované na pódium k závěrečnému rozloučení, ale v tu chvíli celá aula Gong povstala a dlouhotrvajícím potleskem ve stoje vyjádřila všem hrdinům respekt a poděkování.

Koncertu byl osobně přítomen i primátor Ostravy pan Tomáš Macura. V průběhu večera jsme uzavřeli smlouvu se statutárním městem Ostrava o poskytnutí finančního daru 20.000,- Kč.

Ještě jednou velice děkujeme!

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba