Dne 23. 6. 2015 nastoupil s přispěním Nadačního Fondu Regi Base I. na terapii do RÚ Kladruby další těžce nemocný válečný veterán, vojenský policista nadporučík Attila Fabian. U vojenské policie sloužil od roku 1990 a už v roce 1992 se zúčastnil své první mírové mise v operačním sektoru Suleimanya v Iráku. Po návratu byl opět povolán na další mírovou misi do Iráku, tentokrát do operačního sektoru Dohuk a Zakho. Tam se vypracoval až na operačního důstojníka celé oblasti Dohuk. V roce 1996 požádal o uvolnění do záloh a v roce 2013 se po těžké nemoci ocitl v přímém ohrožení života.
Jsme velmi rádi, že se nám podařilo pomoci jeho rodině při umístění do tohoto předního rehabilitačního zařízení a že může využívat mj. i Centrum robotické rehabilitace, na jehož vybavení se REGI Base částečně podílel.
Máme radost, že podle dostupných zpráv je jeho rehabilitace úspěšná a přejeme jemu i jeho rodině hodně sil a štěstí do dalšího úsilí a zároveň si dovolujeme pogratulovat mu k jeho dnešním třiapadesátým narozeninám.