Další válečný veterán na speciální rehabilitaci

Dne 23. 6. 2015 nastoupil s přispěním Nadačního Fondu Regi Base I. na terapii do RÚ Kladruby další těžce nemocný válečný veterán, vojenský policista nadporučík Attila Fabian. U vojenské policie sloužil od roku 1990 a už v roce 1992 se zúčastnil své první mírové mise v operačním sektoru Suleimanya v Iráku. Po návratu byl opět povolán na další mírovou misi do Iráku, tentokrát do operačního sektoru Dohuk a Zakho. Tam se vypracoval až na operačního důstojníka celé oblasti Dohuk. V roce 1996 požádal o uvolnění do záloh a v roce 2013 se po těžké nemoci ocitl v přímém ohrožení života.
Jsme velmi rádi, že se nám podařilo pomoci jeho rodině při umístění do tohoto předního rehabilitačního zařízení a že může využívat mj. i Centrum robotické rehabilitace, na jehož vybavení se REGI Base částečně podílel.
Máme radost, že podle dostupných zpráv je jeho rehabilitace úspěšná a přejeme jemu i jeho rodině hodně sil a štěstí do dalšího úsilí a zároveň si dovolujeme pogratulovat mu k jeho dnešním třiapadesátým narozeninám.

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba