REGI Base vypisuje soutěž na grafický návrh trika!

Limitovaná edice vlasteneckých triček (zde) pro Nadační fond REGI Base I. je vyprodaná a totéž platí pro starší verze. Poptávka ale naopak roste, protože nosit triko REGI Base znamená nejen dát najevo morální podporu a úctu novodobým veteránům, ale také prostřednictvím koupě trika finančně přispět na projekty, kterými se jim snažíme pomáhat.

Je tedy třeba nejen nechat potisknout trika, ale pokud možno vybrat pro ně zbrusu nový motiv, který by na první pohled zaujal a vyjádřil hlavní myšlenku, že totiž je naší povinností pomáhat těm, kteří za nás sloužili. A pozor – ne nutně jen bývalým vojákům, ale také policistům, hasičům…, zkrátka opravdu všem, kteří za nás nasazují vlastní život.

Během následujících tří týdnů proto budou přijímány soutěžní návrhy na nový potisk triček REGI Base, a to podle zadání, které naleznete v příloze tohoto článku. Na vítěze čeká jako odměna dárkový vlastenecký set (zde) věnovaný Armyburzou, dále dárkový set REGI Base a samozřejmě i první exempláře triček potištěných podle jeho návrhu.

soutez_trika_pravidla.doc (58 kB)

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba