REGI Base Shooting Challenge: Důležité je zúčastnit se…

Jedním ze způsobů, jak propagovat Nadační fond REGI Base a přispět péči o novodobé veterány, je realizovat nejrůznější soutěže a setkávání příznivců. A tak se stalo tento víkend nedaleko Prostějova.

Foto: Účastníci nultého REGI Base Shooting Challenge

Na střelnici Drahany se sešla téměř padesátka střelců, aby se utkali v rámci nultého ročníku REGI Base Shooting Challenge. Řídili se pravidly LOS (lidová obranná střelba) a ke střelbě jim mimo jiné sloužil nový Scorpion EVO zapůjčený Českou zbrojovkou Uherský Brod. Na ostatních stage každý z účastníků střílel ze své osobní zbraně (pistole).

Foto: Střelba ze Scorpion EVO

Startovné bylo dobrovolné, a tak se ve prospěch nadačního fondu sešlo bezmála deset tisíc korun. Především se ale účastníci seznámili s projekty REGI Base a svou přítomností vyjádřili vůli angažovat se ve prospěch těch, kteří sloužili naší zemi. Seskupení soutěžících bylo navíc velice různorodé – od profesionálních střelců po vysoké manažery, kteří mají nějaký vztah ke střelbě a především k myšlence podpory veteránů.

Odezva byla velice kladná, a tak Aleš Procházka za organizátory slibuje: „Potvrdilo se, že tento druh soutěže na podporu Nadačního fondu REGI Base má smysl a již nyní tedy pracujeme na seriálovém pokračování. Máme vytipované termíny pro konání jarního a podzimního kola 2014, které se co nejdříve objeví v kalendáři závodů na příští rok.“

A ještě pro úplnost: bronz si vystřílel Jan Kittler, stříbrnou příčku obsadil Pavel Raška a zlatým vítězem se stal Jaroslav Grmela. Ale nějakou tu drobnou cenu od sponzorů si odnesl každý účastník.

Přidat komentáře k právě proběhlé nulté REGI Base Shooting Challenge lze zde.

V rámci soutěže bylo vybráno celkem 9 962,- Kč, které byly vloženy na účet Nadačního fondu REGI BASE I.

 

 

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba