Nadační fond REGI Base I. zařídil slevu na mobilní volání pro ty, kteří sloužili…

Přesněji řečeno všem bývalým vojákům, policistům, hasičům, zaměstnancům vězeňské a celní správy a dokonce vojákům v Aktivní záloze – těm všem se rozhodla vyjít vstříc společnost Telefonica O2 se svým programem „Volejte levněji“.

Tarify nabízené v programu patří mezi tzv. „korporátní“, které mohou například firmy objednat pro své pracovníky jako zaměstnanecký benefit. Pro společnost O2 je spravuje její dceřiná společnost Bonerix. Na první pohled se tyto zvýhodněné tarify liší od těch nabízených řadovým zákazníkům. Nejde přitom jen o cenu služeb, ale i jejich kombinaci.

Porovnali jsme jen pro ukázku měsíční paušál pět set korun. V rámci běžných tarifů dostanete za 499 Kč od O2 neomezené volání a sms ve vlastní síti, 120 minut volání v ostatních sítích a spíše symbolických 150 MB internetu. Za stejnou cenu od T-mobile dostanete totéž, respektive o 50 MB internetu více. Vodafone zase přihazuje 10 minut pro volání mimo svoji síť.

A teď se podívejme, co nabízí za cenu 495 Kč tarif z programu „Volejte levněji,“ přezdívaný REGI MOBIL. Je to neomezené volání do všech sítí a 200 sms. Je tedy evidentní, že tento tarif je výhodný především pro ty, kdo hodně volají a obejdou se bez internetu. Kdo by ovšem na internetu trval, tak oněch 150 MB si může dokoupit za 95 korun. Další varianty si můžete porovnat sami viz celá nabídka (viz REGI MOBILE 2013).

Kromě možnosti zvolit si tarif, který v běžné nabídce operátoři nemají, je milým bonusem, že oprávněná osoba (bývalý policista, voják, hasič…), která se do programu „Volejte levněji“ zapojí, dostane unikátní desetimístný kód, který může využít celkem pro 6 čísel, třeba pro rodinu a přátele – všechna čísla pak čerpají z nabídky „REGI MOBIL“ (samozřejmě jen pokud mají zájem).

Z hlediska stávajících zákazníků O2 není ve změně tarifu problém. Pokud by v rámci stávajícího paušálu spláceli dotovaný telefon, splátka se přesune i ke zvýhodněnému tarifu. Pro něj mimochodem platí minimální doba trvání jeden rok. Těžší to mají zákazníci jiných mobilních operátorů, pakliže jim trvá závazek. Převod telefonního čísla Vodafone a T-mobile pochopitelně neumožní, dokud nebude závazek vyrovnán (tedy třeba doplacena hodnota dotovaného telefonu).

A to hlavní nakonec: Pokud vás tento „veteránský“ benefit zaujal , tarif vám vyhovuje a operátor vám nebude bránit v přechodu, stačí vyplnit kontaktní údaje a prohlášení o tom, kolik let – musí to být nejméně tři – a v jaké složce máte odslouženo. Formulář je na webu.

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Lukášek trpí vadou zoubků

Úsměv – zdánlivá drobnost, která bourá bariéry, léčí duši a pomáhá překonávat nejednu těžkou situaci. A právě proto jsme se rozhodli podpořit kpt. Pavlu Jakoubkovou

DEN VÁLEČNÝCH VETERÁNŮ

V tento den si připomínáme odvahu a obětavost našich válečných hrdinů. Tito stateční muži a ženy bojovali za naši svobodu a mír, často s obrovskými

Speciální židle do koupelny

Nedávno jsme díky vaší pomoci pořídili Simoně, dceři válečného veterána Josefa Mikeše, která od narození trpí dětskou mozkovou obrnou, speciální židle do koupelny. Pojďme se

Zakoupení notebooku do školy

Milí přátelé a podporovatelé Nadačního fondu, rádi bychom vám připomněli pozoruhodný příběh Jakuba, který nám ukazuje sílu lidské vůle, odhodlání a solidarity. Jakubova cesta byla