Nadační fond REGI Base I. zařídil slevu na mobilní volání pro ty, kteří sloužili…

Přesněji řečeno všem bývalým vojákům, policistům, hasičům, zaměstnancům vězeňské a celní správy a dokonce vojákům v Aktivní záloze – těm všem se rozhodla vyjít vstříc společnost Telefonica O2 se svým programem „Volejte levněji“.

Tarify nabízené v programu patří mezi tzv. „korporátní“, které mohou například firmy objednat pro své pracovníky jako zaměstnanecký benefit. Pro společnost O2 je spravuje její dceřiná společnost Bonerix. Na první pohled se tyto zvýhodněné tarify liší od těch nabízených řadovým zákazníkům. Nejde přitom jen o cenu služeb, ale i jejich kombinaci.

Porovnali jsme jen pro ukázku měsíční paušál pět set korun. V rámci běžných tarifů dostanete za 499 Kč od O2 neomezené volání a sms ve vlastní síti, 120 minut volání v ostatních sítích a spíše symbolických 150 MB internetu. Za stejnou cenu od T-mobile dostanete totéž, respektive o 50 MB internetu více. Vodafone zase přihazuje 10 minut pro volání mimo svoji síť.

A teď se podívejme, co nabízí za cenu 495 Kč tarif z programu „Volejte levněji,“ přezdívaný REGI MOBIL. Je to neomezené volání do všech sítí a 200 sms. Je tedy evidentní, že tento tarif je výhodný především pro ty, kdo hodně volají a obejdou se bez internetu. Kdo by ovšem na internetu trval, tak oněch 150 MB si může dokoupit za 95 korun. Další varianty si můžete porovnat sami viz celá nabídka (viz REGI MOBILE 2013).

Kromě možnosti zvolit si tarif, který v běžné nabídce operátoři nemají, je milým bonusem, že oprávněná osoba (bývalý policista, voják, hasič…), která se do programu „Volejte levněji“ zapojí, dostane unikátní desetimístný kód, který může využít celkem pro 6 čísel, třeba pro rodinu a přátele – všechna čísla pak čerpají z nabídky „REGI MOBIL“ (samozřejmě jen pokud mají zájem).

Z hlediska stávajících zákazníků O2 není ve změně tarifu problém. Pokud by v rámci stávajícího paušálu spláceli dotovaný telefon, splátka se přesune i ke zvýhodněnému tarifu. Pro něj mimochodem platí minimální doba trvání jeden rok. Těžší to mají zákazníci jiných mobilních operátorů, pakliže jim trvá závazek. Převod telefonního čísla Vodafone a T-mobile pochopitelně neumožní, dokud nebude závazek vyrovnán (tedy třeba doplacena hodnota dotovaného telefonu).

A to hlavní nakonec: Pokud vás tento „veteránský“ benefit zaujal , tarif vám vyhovuje a operátor vám nebude bránit v přechodu, stačí vyplnit kontaktní údaje a prohlášení o tom, kolik let – musí to být nejméně tři – a v jaké složce máte odslouženo. Formulář je na webu.

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Slavnostní předání speciálního vozidla

HZS Středočeského kraje 1spSotenrdha952b6mh a4 0 .1mvuhmn1:1  · SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ SPECIÁLNÍHO VOZIDLA RADKOVI CHMELAŘOVI Ve čtvrtek 14. dubna se na kladenské profesionální stanici sešli zástupci nadace Regi Base I., pivovaru

REGI Base GEORGIA

SWEF LAND GROUP 7nSdet99nudu2158 1.v2g b2a0 :  V rámci společenské zodpovědnosti darovala „Swift Land Group“ 5000 GEL charitativní nadaci Reggie Bay. Jackpot byl předán výkonnému řediteli nadace panu

Děkujeme Blesk.cz

BLESK.CZPomoc pro Jakuba: Mladík skončil po napadení v kómatuJakub se v říjnu loňského roku vydal na diskotéku do Chrudimi. Ve tři ho