Pracovní cesta do Izraele 23.4.2013

Na základě pozvaní prezidenta česko-izraelské obchodní komory pana Davida Herzkyho, proběhla ve dnech 21-23.dubna 2013 pracovní cesta REGI Base týmu do státu Izrael. Cílem byla návštěva 2 největších a nejznámějších rehabilitačních center v Tel Avivu Loewenstein Rehabilitation Center a Reuth Medical Center. V obou nemocnicich byl náš tým velmi vřele přijat a proběhla detailní prohlídka celého institutu, zejména ta část, kde se léčí pacienti – vojáci z traumatického poranění mozku. V Loewenstein Centru patří velký dík panu řediteli Prof. Amiram Catz, M.D., PhD a Iuly Tregerovi MD. PhD, kteří demonstrovali nové procesy a postupy při rehabilitaci takto těžce zraněných pacientů. V Reuth medical Centru jsme diky panu řediteli Nissimu Ohanovi MD, MPA a zástupci ředitele, který je zároveň přednostou oddělení pro pacienty s poraněním mozku Avrahamu Lazaryovi, MD, měli možnost vidět nová unikátní zařízení vyvinuté přímo Reuth institutem.

Velké poděkování patří našemu velvyslanci v Izraeli panu Tomáši Pojarovi, který nám umožnil bydlet na ambasádě a zařizoval celý program. V současnosti se připravuje návrh 4-6 týdenního rehabilitačního pro Regiho. Začátkem června by měl přiletět pan doktor Lazary, aby se podíval na zdravotní stav našeho zraněného vojáka Lukáše Hirku + REGI Base s ním zorganizuje speciální přednášku pro odbornou veřejnou na půdě senátu ČR.

CELÁ FOTOGALERIE ZDE

SDÍLET:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

AKTUALITY NADAČNÍHO FONDU REGI BASE I.

Další články

Elektropohon k mechanickému vozíku

Vzácná genetická nemoc připoutala četaře Pavla Michala na invalidní vozík. Bývalý člen Hradní stráže je už přes 15 let v plném invalidním důchodu a zhruba