Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/130682/virtual/www/domains/regibase.cz/wp-content/themes/Thimble/includes/builder/functions.php on line 5753
Полицейский в трудной ситуации заботиться дотационного фонда Реги Base. Для того, чтобы собрание все могли принимать участие | REGI Base

Смерть является частью нашей жизни, но иногда поражает и молодой человек по соседству с которым он может быть очень трудно воздействие. В такой ситуации мы теперь нашли себе полицейский Prap. Томас Mauer, который внезапно овдовел и оставил в покое, чтобы обучить 18-месячный сын Оливер. Заслуживающие сотрудники правоохранительных органов теперь помогают дотационный фонду Регите Base, který si podporu těch, kdo slouží za naši společnost, он дал в качестве своей цели.

Tomáš Mauer slouží na Krajském ředitelství PČR hl. м. Prahy v odboru cizinecké policie již šestým rokem. Za tu dobu sám nikdy neváhal pomoci ostatním policistům v těžkých životních situacích nebo pozůstalým po tragicky zesnulých policistech či padlých vojácích. ожидая, že se v takové situaci jednou ocitne sám a bude potřebovat pomoc a podporu druhých.

Просто переживает самое счастливое время его жизни, kdy s manželkou Renatou vychovávali malého syna Olivera, когда он пришел к внезапной операции, он должен был взять его жену. Z původně banálního zákroku vznikl nečekaně velký problém, kdy byl Renatě zjištěn nádor v břiše. Po dlouhých a vyčerpávajících vyšetřeních a času stráveném v nemocnici nakonec nemoci podlehla.

«Хотя эти потери, kdy Tomáš přišel náhle o manželku a malý Oliver o maminku, Там не может заменить, chceme společně vyjádřit podporu v tomto těžkém období a pomoci při stabilizaci sociální situace pozůstalých, a také zajištění nezbytné péče pro Olivera. Rozhodli jsme se zorganizovat sbírku s názvem Оливер, která bude postupně pomáhat Tomášovi s péčí o syna. Особенно обеспечить няню, potřeby pro rozvoj dítěte, физическая активность, техника и оборудование, právní a další služby,«Говорит Хинек Bohemia, Основатель Фонда Реги базы.

Pomoci Tomášovi a malému Oliverovi mohou nyní kolegové z řad policistů, но и широкая общественность. Sbírka probíhá prostřednictvím transparentního účtu Nadačního fondu REGI Base 290 041 5315/2010.

„Jelikož se v této situaci může ocitnout kdokoliv z nás či našich blízkých, мы доверяем, že veřejnost nezůstane k této události netečná, a že kolegialita policistů není prázdným pojmem,«Говорит Хинек Bohemia.

Nově založená sbírka OLIVER bude následně sloužit také dalším rodinám policistů v celé ČR, kterým zemřela manželka či pokud zemře samotný policista a dítě zůstane samo pouze s jedním rodičem.