NADAČNÍ FOND REGI BASE I. POŘÁDÁ

PŘEDNÁŠKY PRO ŠKOLY

Téma, kterému se Nadační fond REGI Base I. věnuje, je důležitým, byť opomíjeným, a často ne zcela správně chápaným, společenským tématem. Proto Fond pořádá i přednášky pro školy. Tohle setkání mladých lidí s novodobými veterány války s terorismem, tématem více než aktuálním, přibližuje studentům a žákům zážitky, zkušenosti a osobní příběhy vojáků českých elitních jednotek z nasazení v boji proti terorismu. Současně vede k zamyšlení se nad tím, že slova jako vlastenectví, hrdinství a obrana vlasti nejsou jen prázdnými pojmy z učebnic historie.

Novodobí veteráni války s terorismem – pravdivé příběhy

„Příslušníci elitních jednotek armády ČR a jejich osobní příběhy v misích v Iráku, Afghánistánu ve vyprávění přímého účastníka“

Cílem přednášky je přiblížit studentům zážitky a zkušenosti a osobní příběhy vojáků českých elitních jednotek při nasazení v boji proti terorismu a současně zamyšlení se nad tím, že pojmy jako vlastenectví, hrdinství a obrana vlasti jsou stále platné a velmi aktuální.

Přednášející: bývalý příslušník speciální jednotky armády ČR – novodobý veterán

Obsah a forma přednášky: osobní poutavé vyprávění o zážitcích a poznatcích během nasazení v zahraničních misích spojené s video projekcí a atraktivními názornými ukázkami, seznámení s rozsahem a způsobem účasti českých vojenských jednotek ve válkách a mírových misích v uvedených oblastech. Přednáška je obsahově koncipována pro studenty středních a základních škol.

Délka prezentace je 45 min včetně diskuze a odpovědí na případné otázky.

Cena přednášky: 2 340,-Kč bez DPH (na 3 a více přednášek je poskytována množstevní sleva) + reálné cestovní náklady přednášejícího.* Nejsme plátci DPH.

Úhrada: fakturou bezhotovostně na účet nadačního fondu REGI Base I. Výtěžek bude použit v souladu s cíli nadačního fondu na podporu reintegrace novodobých válečných veteránů při vstupu do civilního života po ukončení aktivní vojenské činnosti.

Kontakt a objednávky na telefonu: 222 269 662 či emailu: prednasky@regibase.cz

Přednáška o AČR pro žáky ZŠ Štěnovice | MARTIN MAREK

Ve spolupráci projektu Vojenské Investiční Medaile a Nadačního fondu REGI Base I. proběhla dne 9.3.2017 od 10:00 přednáška pro žáky druhého stupně ZŠ Štěnovice pod názvem „Armáda České Republiky – Moderní ozbrojená složka demokratického státu“.

Odborná přednáška "Využití nejmodernější roboticko-rehabilitační techniky pro léčbu zraněných novodobých válečných veteránů"

Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost uspořádal v Růžovém salonku odbornou přednášku na téma „Využití nejmodernější techniky pro léčbu novodobých válečných veteránů“. Akce ve spolupráci s nadačním fondem REGI Base navazovala na letošní oslavy Mezinárodního dne válečných veteránů.

Novodobí veteráni války s terorismem na Arcibiskupském gymnáziu

Ve čtvrtek 11. dubna 2012 proběhla na Arcibiskupském gymnáziu přednáška Novodobí veteráni války s terorismem - pravdivé příběhy od společnosti REGI Base s podtitulem Příslušníci elitních jednotek armády ČR a jejich osobní příběhy v misích v Iráku, Afghánistánu ve vyprávění přímého účastníka.

Přednáška na ZŠ Na Beránku - Veterán války s terorismem

Ve čtvrtek 15.10. navštívil ZŠ Na Beránku desátník Josef Brychta, veterán z války v Afghánistánu, bývalý příslušník speciální jednotky armády ČR.