Cesta na vrchol a ještě dál

Stanislav Gazdik

Nabídka, která se neodmítá. I tak by se ve stručnosti dala popsat žádost elitního válečného veterána Stanislava Gazdíka, který nás oslovil s tím, že by rád vydal knihu (nejen) o svém životě v legiích.

Cena: 399,- Kč

Stanislav Gazdík strávil 15 let ve francouzské cizinecké legii. Během své kariéry získal nejvyšší poddůstojnické vyznamenání „Médaille militaire“ a jako první člověk z východní Evropy se dostal do jednotky Group Commandos Parachutistes (GCP) v 2 REP. Je expertem v oblasti bezpečnosti a poradenství, pořádá školení pro bezpečnostní i civilní organizace a školy. Všechny zážitky a zkušenosti teď popisuje právě ve své knize.
Je pro nás ctí, že o vydání knížky se mohl postarat právě Nadační fond REGI Base I. a zároveň touto cestou děkujeme všem partnerům, kteří pomohli knihu vydat.
 
Tato kniha je směřována k nalezení směru a k dosažení osobních cílů, protože člověk má v sobě několik miliard nervových buněk a tyto buňky se chovají jako stádo ovcí. Potřebuji vás, jako pastýře, který jim udá směr. Toto stádo lze do určité míry ovládat skrz myšlení a podvědomých návyků. Lidstvo slábne nedostatkem pohybu a nuda tlačí mladé lidi do fantazijních, virtuálních a často drogami podmíněných dobrodružství. Rodiče jsou pro děti vzorem, a proto, když se budou aktivně pohybovat před zraky svých potomků, dítě se je bude snažit vždy napodobit.

Nadační fond REGI Base I. pomáhá od roku 2011, těm, kteří za nás sloužili, tedy novodobým válečným veteránům. Později zaměřil svoji pomoc i na ostatní vojáky, policisty, hasiče, záchranáře a jejich rodinné příslušníky.

Škála aktivit nadačního fondu se neustále rozšiřuje a dnes zajišťuje nejen rehabilitační péči v ČR nebo zahraničí, ale pomáhá s výběrem osobních asistentů, spolupracuje s renomovanými rehabilitačními ústavy nebo hledá prostředky na nadstandardní rehabilitační pomůcky. V neposlední řadě hledá cesty, jak téma pomoci „těm, kteří za nás sloužili“ dostat do povědomí veřejnosti přednáškami a nejrůznějšími, většími či menšími akcemi pro veřejnost.

A protože často pomáhá nejen přímá pomoc, ale i upozornění na její potřebu, Nadační fond REGI Base I. pořádá i mediální kampaně a s nimi spojené veřejné sbírky. Prostřednictvím silných příběhů se snaží podpořit solidaritu s těmi, kteří pomáhali, když mohli, a nyní potřebují, aby společnost pomohla zase jim.

Zde můžete přímo přispět i Vy:

Číslo účtu: 2020 111 11/ 2010

Pomáháte těm, kteří za nás sloužili.