Přednášky pro školy

Novodobí veteráni války s terorismem – pravdivé příběhy

„Příslušníci elitních jednotek armády ČR a jejich osobní příběhy v misích v Iráku, Afghánistánu ve vyprávění přímého účastníka“

 

Cílem přednášky je přiblížit studentům zážitky a zkušenosti a osobní příběhy vojáků českých elitních jednotek při nasazení v boji proti terorismu a současně zamyšlení se nad tím, že pojmy jako vlastenectví, hrdinství a obrana vlasti jsou stále platné a velmi aktuální.

Přednášející: bývalý příslušník speciální jednotky armády ČR – novodobý veterán

Obsah a forma přednášky: osobní poutavé vyprávění o zážitcích a poznatcích během nasazení v zahraničních misích spojené s video projekcí a atraktivními názornými ukázkami, seznámení s rozsahem a způsobem účasti českých vojenských jednotek ve válkách a mírových misích v uvedených oblastech. Přednáška je obsahově koncipována pro studenty středních a základních škol. Délka prezentace je 45 min včetně diskuze a odpovědí na případné otázky.

Cena přednášky: 2 340,-Kč bez DPH (na 3 a více přednášek je poskytována množstevní sleva) + reálné cestovní náklady přednášejícího.* Nejsme plátci DPH.

Úhrada: fakturou bezhotovostně na účet nadačního fondu REGI Base I. Výtěžek bude použit v souladu s cíli nadačního fondu na podporu reintegrace novodobých válečných veteránů při vstupu do civilního života po ukončení aktivní vojenské činnosti.

Kontakt a objednávky prostřednictvím formuláře nebo na telefonu: 222 269 662 či emailu: prednasky@regibase.cz

Vzor smlouvy

Registrační formulář

15 + 2 =

Přispějte nám

Kontaktní e-mail

info@regibase.cz

Kontaktní telefon

+420 775 795 980