Přednášky pro školy

 Nabízíme přednášky na téma:

„ Novodobí veteráni války s terorismem – pravdivé příběhy “  

s podtitulem „Příslušníci elitních jednotek armády ČR a jejich osobní příběhy v misích v Iráku, Afghánistánu ve vyprávění přímého účastníka“

 

Cílem přednášky je přiblížit studentům zážitky a zkušenosti a osobní příběhy vojáků českých elitních jednotek při nasazení v boji proti terorismu a současně zamyšlení se nad tím, že pojmy jako vlastenectví, hrdinství a obrana vlasti jsou stále platné a velmi aktuální.

Přednáší: bývalý příslušník speciální jednotky armády ČR - novodobý veterán

Obsah a forma přednášky: osobní poutavé vyprávění o zážitcích a poznatcích během nasazení v zahraničních misích spojené s video projekcí a atraktivními názornými ukázkami, seznámení s rozsahem a způsobem účasti českých vojenských jednotek ve válkách a mírových misích v uvedených oblastech.

  • Přednáška je obsahově koncipována pro studenty středních a základních škol.
  • Délka prezentace je 45 min včetně diskuze a odpovědí na případné otázky. 
  • Cena přednášky:  2 340,-Kč bez DPH (na 3 a více přednášek je poskytována množstevní sleva) + reálné cestovní náklady přednášejícího.* Nejsme plátci DPH. 
  • Úhrada: fakturou bezhotovostně na účet nadačního fondu REGI Base I. Výtěžek bude použit v souladu s cíli nadačního fondu na podporu reintegrace novodobých válečných veteránů při vstupu do civilního života po ukončení aktivní vojenské činnosti.

Kontakt a objednávky prostřednictvím formuláře nebo na telefonu: 222 269 662 či emailu: prednasky@regibase.cz

Vzor smlouvy

 * v případě, že se přednáška koná mimo hlavní město Prahu