REGI BASE Shooting Challenge IV., 18.4.2015, Čekanice u Tábora

28.04.2015 17:55

Čtvrtý díl seriálu charitativních střeleckých soutěží REGI Base Shooting Challenge se uskutečnil 18. dubna 2015 na střelnici v Čekanicích u Tábora. Panovalo klasické aprílové počasí, v němž slunce střídala zatažená obloha a dokonce i lehký sníh.
 


 
Závodům samotným předcházelo poněkud rozpačité přihlašování účastníků. Našli se však i lidé, kteří se z různých důvodů akce zúčastnit nemohli, přesto podpořili myšlenku závodů alespoň finančně. Těmto samozřejmě patří naše poděkování a doufáme, že je na příštích závodech uvidíme. Osobně se závodů zúčastnilo úctyhodných 43 střelců a celkový výtěžek činil 19.000,- Kč. Ten byl tradičně v plné výši předán jako finanční podpora rodině, tentokrát synům zavražděného policisty ÚOOZ Zděnka Baláže.

 

 
Celé závody probíhaly v duchu pravidel LOS. Jednotlivé střelecké položky byly vystavěny tak, aby je zvládl svým tempem každý střelec. V duchu „ v jednoduchosti je síla“ byla každá stage uzpůsobena pro všechny typy střelců.

Systém hodnocení a zejména odměňování byl tradičně nastaven tak, že prakticky žádný střelec neodešel s prázdnou. První tři umístění střelci v jednotlivých kategoriích „Muži a Ženy“ si odnášeli poháry, každý z účastníků obdržel při zápisu slosovatelný lístek a mohl se tak těšit na produkty přerovského pivovaru ZUBR a každý výměnou za dobrovolné startovné dostal jako dárek a poděkování šátek AČR s logem a názvem závodu.

Fotografie ze soutěže si můžete stáhnout zde, heslo je 18042015.

Závěrem jako vždy děkujeme věrným sponzorům a těšíme se na podzimní pátý díl seriálu, který bude tentokrát hostit Olomouc.