REGI BASE Shooting Challenge I., 12. 10. 2013, Drahany u Prostějova

24.08.2014 02:17
Závodům samotným předcházelo poněkud rozpačité přihlašování účastníků, což bylo zřejmě ovlivněno tím, že akce se konala poprvé a řada střelců nevěděla, co od ní může očekávat. Ze střelecké veřejnosti jsme zaznamenali i názor, že akce je pořádaná příliš daleko od Prahy, a to řadu těch, kteří by se jinak zúčastnili, odradilo. K tomu bychom chtěli jen ujistit, že od samého počátku se počítalo s tím, že akce se bude konat dvakrát ročně, a to vždy na jaře ve středních Čechách, na podzim pak na Moravě. Byli však i takoví, kteří se z různých důvodů akce zúčastnit nemohli, přesto podpořili myšlenku závodů alespoň finančně. Těmto samozřejmě patří naše poděkování a doufáme, že je na příštích závodech uvidíme. 
Celé závody probíhaly v duchu pravidel LOS. Jednotlivé střelecké položky byly stavěny tak, aby je zvládl svým tempem každý střelec.
Systém hodnocení a zejména pak odměňování byl nastaven tak, že prakticky žádný střelec neodešel s prázdnou. Všechny ceny byly dále slosovatelné. První tři umístění střelci si odnášeli poháry a trička firmy REGI Base. 
Každý z účastníků obdržel při zápisu slosovatelný lístek a mohl se tak těšit z vzduchovky nebo si pochutnat na výrobcích přerovského pivovaru ZUBR. 
Veliké díky tímto ještě jednou posíláme za celý realizační team všem účastníkům a sponzorům a těšíme se na další akci na jaře 2014, tentokrát ve středních Čechách.
Celkový výtěžek ze startovného ve výši 9.962,- Kč byl předán jako finanční podpora „nadačnímu fondu REGI Base I."