Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/130682/virtual/www/domains/regibase.cz/wp-content/themes/Thimble/includes/builder/functions.php on line 5753
Un policier dans une situation difficile de prendre soin du fonds de dotation REGI base. Pour tout le monde une collection publique peut être impliqué | REGI base

La mort est une partie de notre vie, mais frappe de temps en temps et un jeune homme dont le voisinage, il peut être très difficile l'impact. Dans une telle situation, nous avons maintenant trouvé lui-même un policier PRAP. Thomas Mauer, qui soudainement veuve et laissé seul pour éduquer le fils de 18 mois Oliver. les agents chargés de l'application de la loi méritoires Fonds de dotation aider maintenant REGI base, který si podporu těch, kdo slouží za naši společnost, il a donné comme son but.

Tomáš Mauer slouží na Krajském ředitelství PČR hl. m. Prahy v odboru cizinecké policie již šestým rokem. Za tu dobu sám nikdy neváhal pomoci ostatním policistům v těžkých životních situacích nebo pozůstalým po tragicky zesnulých policistech či padlých vojácích. enceinte, že se v takové situaci jednou ocitne sám a bude potřebovat pomoc a podporu druhých.

Il suffit de vivre le plus beau moment de sa vie, kdy s manželkou Renatou vychovávali malého syna Olivera, quand il est venu à une opération soudaine, il devait prendre sa femme. Z původně banálního zákroku vznikl nečekaně velký problém, kdy byl Renatě zjištěn nádor v břiše. Po dlouhých a vyčerpávajících vyšetřeních a času stráveném v nemocnici nakonec nemoci podlehla.

« Bien que cette perte, kdy Tomáš přišel náhle o manželku a malý Oliver o maminku, Il n'y a pas de substitut, chceme společně vyjádřit podporu v tomto těžkém období a pomoci při stabilizaci sociální situace pozůstalých, a také zajištění nezbytné péče pro Olivera. Rozhodli jsme se zorganizovat sbírku s názvem Oliver, která bude postupně pomáhat Tomášovi s péčí o syna. Surtout assurer baby-sitter, potřeby pro rozvoj dítěte, l'activité physique, Equipement matériau, právní a další služby,« Dit Hynek Bohême, Fondateur de la Fondation REGI base.

Pomoci Tomášovi a malému Oliverovi mohou nyní kolegové z řad policistů, mais aussi le grand public. Sbírka probíhá prostřednictvím transparentního účtu Nadačního fondu REGI Base 290 041 5315/2010.

„Jelikož se v této situaci může ocitnout kdokoliv z nás či našich blízkých, nous faisons confiance, že veřejnost nezůstane k této události netečná, a že kolegialita policistů není prázdným pojmem,« Dit Hynek Bohême.

Nově založená sbírka OLIVER bude následně sloužit také dalším rodinám policistů v celé ČR, kterým zemřela manželka či pokud zemře samotný policista a dítě zůstane samo pouze s jedním rodičem.